Během procházky pár našel na pláži láhev, jejíž obsah byl zvláštní: Uvnitř láhve se širokým hrdlem byl muž

Na pláži rodina našla láhev s poznámkou uvnitř.

Zdroj: ukr.media

Manželský pár ze Španělska se procházel po pláži a viděl láhev. Uvnitř láhve připlil přes oceán muž ze Spojených států, což trvalo více než dva roky, protože taková cesta byla jeho hlavním snem.

13. srpna se manželé Alvarezovi ze Španělska procházeli po pláži na severozápadním pobřeží země a uviděli láhev v písku. Manželé si mysleli, že je to jen nesmysl, nebo opravdový pozdrav z minulosti.

V naději, že láhev skutečně obsahovala poznámku, muž ji zvedl a otevřel. Čekalo je však překvapení: uvnitř byl muž ze Spojených států.

Zdroj: ukr.media

V láhvi se širokým hrdlem našli Španělé fotografii usmívajícího se cizince, šedý prášek a poznámku, ze které bylo jasné, že prášek byl popelem muže na fotografii jménem Jerry Witt.

Autor zprávy také poskytl kontaktní informace, pomocí kterých lze kontaktovat rodinu cestovatele. Díky nim bylo možné najít odesílatele jen za jeden den.

Zdroj: ukr.media

Ukázalo se, že láhev se poznámkou odplula do Španělska z jiného kontinentu, ze Severní Ameriky, kde ji na pobřeží Floridy poslala Sandy Witt, manželka zesnulého Jerryho.

Jerry a Sandy Witt byli manželé 30 let. Během této doby vychovali tři děti a vybudovali si vlastní podnik na výrobu podlahových krytin.

Navzdory skutečnosti, že jim finance umožnili cestovat, nikdy neopustili svůj domov a plně se věnovali práci a dětem. Muž vždy snil o cestování. Nepodařilo se mu však cestovat, protože náhle zemřel v roce 2018.

Po smrti manžela se Sandy rozhodla splnit jeho dlouholetý sen a poslala ho na cestu, která trvala dva roky. Jerryho popel padl do rukou rodiny Alvarezových.

Pak manželé pečlivě uzavřeli láhev a poslali ji na další cestu přes oceán. Nyní rodina doufá, že Jerry bude moct cestovat po celém světě.

Share