Sestra v nemocnici si myslela, že matka dívky nevidí, co ta dělá s dítětem: A pak se žena rozhodla říct všem, co viděla v nemocnici

Rakovina je to nejhorší, co si lze představit. Zvlášť když jde o děti. Shelby a Jonathan si mysleli, že jejich dvouletá dcera Sophie trpí alergií. Jednou v noci přestala dýchat.

Je to noční můra každého rodiče. Shelby a Jonathan běželi volat záchranku. Po několika minutách oni už jeli do nemocnice.

Zdroj: findimindi.ru

Teprve pak lékaři dokázali potvrdit, že Sophie trpí něčím mnohem závažnějším než astmatem a alergiemi. Vyvinula se u ní lymfom z T-buněk. Byla to rakovina.

Rodiče založili Facebook stránku, kde se mluví o holčičce.

Stránka se jmenuje „Sophie The Brave“. Sleduje ji více než 61 000 lidí.

Zdroj: findimindi.ru

Na stránce, která přilákala tolik pozornosti, je jedna zpráva.

Ostatní matky, které mají nemocné děti, slova Shelby doslova vzali ze srdce. Byla to zpráva o sestrách a dalších zaměstnancích nemocnice, kteří se o Sophii starají.

Shelby napsala:

„Vidím vás. Sedím na gauči celý den a vidím vás. Snažíte se být tak nenápadná pro mě a mé dítě. Vidím, že vaše tvář je smutná, když dcera začíná plakat. Snažíte se přijít s různými způsoby, jak zmírnit její obavy a podpořit ji. Vidím, jak váháte, abyste jí vzal krev a vytrhl jí náplasti z ruky. Říkáte „nebude to bolet“ a „omlouvám se“ vícekrát za den, než většina lidí říká „děkuji.

Zdroj: findimindi.ru

Vidím vás. Všichni vás vidíme. Žádné dary a peníze by nemohli plně vyjádřit, jak jsme vám vděční. Jste pro nás. Naše děti by bez vás nedostaly to, co potřebují. Maminky jako já by necítily podporu bez vás. Zachraňujete naše děti a my jsme bez vás naprosto bezmocní.”

Všechny tyto nádherné sestry a další zaměstnanci nemocnice si opravdu zaslouží uznání! Dělají neuvěřitelně tvrdou práci.

Sophie bojovala o život v nemocnici, ale bohužel rakovině podlehla.

Zdroj: youtube.com

PSALI JSME: „BYL TO NEUVĚŘITELNÝ MOMENT“: JEN PÁR MINUT PO PORODU MIMINKO OBJALO SVOJÍ MAMINKU A STALO SE HITEM INTERNETU

PŘIPOMÍNÁME: MANŽELÉ NETUŠILI, ŽE SE MOHOU DOSTAT DO KNIHY REKORDŮ. ŽENA PORODILA DVOJČATA OBROVSKÉ VELIKOSTI

Share