Siamská dvojčata z Mexiky oslavili 18 let, i přes smutné předpovědi lékařů

Siamské dvojčata Lupita a Carmen Andrade se narodily se smutnou diagnózou. Jsou dvojčata, jejichž chrupavka rostla v oblasti hrudníku. Také dívky mají spojené játra, zažívací a krevní systém.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

It’s called fashion SWEATY, look it up 😎💅

Příspěvek sdílený Carmen 😊🇲🇽 (@mdcarmen_andrades),

Carmen je zodpovědná za pravou stranu těla a Lupita je zodpovědná za levou, takže pro ně bylo velmi obtížné naučit se chodit a jíst, protože se museli přizpůsobit jedná druhou.

Každá z nich má své vlastní srdce a plíce.

Když se dvojčata narodila, lékaři předpokládali, že dívky budou žít jen velmi málo. Navzdory tomu již sestry oslavily plnoletost. A co víc, jsou zdraví.

Dvojčata se narodila v Mexiku a museli se přestěhovat do Ameriky na základě lékařského víza, a mít lepší léčbu. Ale i v Americe mají sestry těžké časy, protože i přes jejich onemocnění jsou také přistěhovalci.

Zdroj: channel4.com

Ale dívky sebejistě dobývají Ameriku. Nyní dostávají dobré americké vzdělání, brzy dokončí střední školu.

Zdroj: channel4.com

Dívky dokonce získali řidičský průkaz. Zpočátku bylo plánováno, že se oba zúčastní kurzů a budou řídit auto společně. Jedna ruka je od Carmen a druhá je Lupity. Ukázalo se však, že je mnohem těžší než naučit se chodit. Řidičský průkaz proto obdržela pouze Carmen.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

We’re a little late on the trend but they say it ain’t Mexican if it ain’t late 😬 #tenyearchallenge #10yearchallenge

Příspěvek sdílený Carmen 😊🇲🇽 (@mdcarmen_andrades),

Není to tak dávno, sestry Andrade se staly hrdinkami televizní show. Na výstavě byl ukázán obtížný život dívek a mnoho lidí se dozvědělo, jak je pro dívky těžké žít.

Zdroj: channel4.com

Carmen a Lupita jsou plné optimismu a prožívají běžný život amerického teenagera a nic se nemůže zastavit před jejich šťastným životem!

Share