Simona Krainová se v komentářích opět čelí kritice: stalo se to kvůli fotce jejích synů

Simona Krainová měla podobnou situaci už několikrát, ale zase se to stalo. Kvůli kritice na svou adresu znovu rozpoutala válku se svými fanoušky. Naposledy se to stalo kvůli tomu, že se jednomu člověku nelíbily účesy jejích synů.

Synové Simony Krainové Brun a Max si chtějí nechat narůst dlouhé vlasy a jejich maminka jim to povoluje. Při provádění takového úkolu však existují určité potíže.

Zdroj: Instagram

Například prameny občas vadí v obličeji. Kvůli tomu existuje určité nepohodlí. Pro řešení tohoto problému existují dvě možnosti, buď svázat vlasy do culíku, nebo je sepnout sponkou.

Zdroj: Instagram

Ale někteří lidé si stále myslí, že nějaké vlasové pomůcky jsou jen pro dívky. Proto se po zveřejnění fotografie se syny v komentářích poměrně rychle objevila kritika.

Zdroj: Instagram

„Proč je neostříháte? Přijde mi nepřirozené dávat chlapcům sponky. Aby se neztratili v pohlaví. Jestli je to chlapec či dívka,“ napsala jedna komentátorka.

Simona Krainová nemohla zanechat tento komentář bez odpovědi. Ptala se komentátorky, proč ji tato věc tak zajímá.

Zdroj: Instagram

„Píši vám já, že máte ostříhat svoje děti?“ ptala se ji Simona Krainová. Hodně fanoušků ji podpořilo.

Například další žena napsala, že mnoho slavných fotbalistů nosí culíky a čelenky. V dnešní době každý může oblékat jak chce a nosit účesy, které chce sám.

Zdroj: Instagram

Některým lidem se ale zdá, že modelka má stále silnou touhu mít dceru, a tak se údajně ze svých synů snaží dělat dívky. Ale to vůbec není pravda.

Ještě nedávno se jedna dívka stala novým členem jejich rodiny. Jde o fenku čivavu Angelu. S tímto pejskem Simona Krainová nedávno chodila na Show Jana Krause.

Share