Skutečný příběh o přežití: Ve 4 letech byla unesena a poté vržena do džunglí mezi opicemi

Žena, kterou vidíte na fotografiích níže, nezná své skutečné jméno, přesný věk, rodiče ani místo, kde se narodila. Její příběh budí údiv, soucit a zájem.

Je těžké si to představit, ale v roce 1959 byla nalezena v neproniknutelných džunglích Kolumbie. Tam žila asi pět let spolu s tlupou opic. Jak se to stalo?

Zdroj: tourister.ru

Marina Chapmanová (vybrala si toto jméno pro sebe) si pamatuje pouze jednu věc: je jí asi čtyři roky, hraje na ulici nedaleko domu, najednou k ní přistupuje dvojice, která ji unesla.

Proč ji unesli – o tom neví. Nedělali jí však nic špatného a brzy ji propustili. Po stovkách kilometrů nechali opuštěnou v neznámých končinách a holčička si namířila do nedaleké džungle. Putovala po velmi dlouhou dobu a pak si uvědomila, že zabloudila. Několik dní byla bez jídla a bez vody.

Zdroj: tourister.ru

Snědla neznámou rostlinu a otrávila se. Jak myslíte, kdo jí pomohl? Kapucíni! Opice dlouho sledovaly Marinu a pak ji odvedly k prameni čerstvé vody.

Zdroj: tourister.ru

Postupně byla dívka adoptována do rodiny opic, naučila se šplhat po stromech, rozumět zvukům, které opice vydávaly, jedla to, co ony. Tak uplynulo pět let.

Konečně Marinu našli lovci, zdá se – to je spasení, ale nebylo to tak. Dívce bylo asi 10 let, když se vrátila z džunglí do světa lidí, ale ne domů: lovci dali dívku do veřejného domu, aby tam uklízela pokoje. To netrvalo dlouho, Marině se podařilo uprchnout. Dlouhou dobu žila na ulicích Cúcuty, schovávala se před policií a dostávala jídlo pro sebe.

Ale jednou se na ni štěstí usmálo. Sociální služby našli pro Marinu novou rodinu, dívka si vybrala jméno, získala vzdělání, úspěšně se vdala. Nyní má milovanou rodinu a dvě děti.

To je fotka s dcerou:

Zdroj: tourister.ru

Již v dospělosti Marina napsala knihu o svém životě „Dívka bez jména“ a stala se skutečnou literární senzací.

Zdroj: tourister.ru

Zdroj: tourister.ru

Zdroj: tourister.ru

Zdroj: tourister.ru

Share