Slyšela klepání, žena si myslela že někdo přišel. Když otevřela dveře spatřila krokodýli

Tohle ráno se ničím nelišilo od ostatních. Susan se probudila a pokojně vypila kávu v kuchyni. Pak náhle uslyšela z chodby podivné zvuky. Vypadalo to, jako by někdo chtěl vyrazit dveře. Žena si nemohla představit, kdo byl za jejími dveřmi.

Zdroje: Instagram.com

Nečekaný hosté

K tomuto incidentu došlo ve Fort Myers na Floridě v USA. Susan vedla svého manžele k práci a vypila kávu v kuchyni, když náhle uslyšela v chodbě hluk. Bylo jasně slyšet, že někdo silně tříska na dveře. Susan byla velmi překvapená: bylo jen sedm ráno. Manžel odešel do práce, jen málo návštěv lze očekávat od hostů v tak brzkém čase. Žena měla strach, ale zvědavost nakonec převládla. Přesto jí zajímalo, kdo jí potřeboval natolik, že byl připraven rozbít dveře.

Zdroje: Instagram.com

Netušící žena otevřela dveře a překvapeně zalapala po dechu. Přímo u dveří bojovali dva velcí aligátoři.

Vyděšená Susan okamžitě zabouchla dveře. Všechny myšlenky byly v mé hlavě zmatené: co dělat, kam běžet, pokud se krokodýli dostali dovnitř. Žena se v panice zavřela v místnosti a zavolala manželovi, a řekla, že dva aligátoři bojují přímo na prahu domu.

Zdroje: Instagram.com

Potom Susan znovu šla s telefonem ke dveřím, aby vyfotila krokodýly z okna. Uvědomila si, že její život nic neohrožuje. Začala sledovat, co se děje z bezpečí domova. O dvacet minut později obrovští aligátoři odešli.

STANOVISKO ODBORNÍKŮ

Susan považovala za svou povinnost informovat místní úřady a aktivisty za práva zvířat o návštěvě neočekávaných „hostů“. Nakonec není známo, kam šli dále a ke komu by mohli přijít. Žena zveřejnila svůj příběh o návštěvě krokodýlů na sociálních sítích. V příspěvku poznamenala, že po několik desetiletí neviděla krokodýly ve své oblasti. Mluvčí komise pro ochranu přírody na Floridě Melody Kilborn uvedla, že výskyt krokodýlů je způsoben buď abnormálním zvýšením teploty nebo dobou páření.

Zdroje: Freepik.com

 

Share