„Snažím se udělat takové české Maledivy“: Zuzana Kajnarová (38) pro sebe objevila novou lásku

Krásná herečka Zuzana Kajnarová (38) už je 10 let vdaná, ale si objevila novou lásku. Láskou nyní pro herečku je kousek planety v pouhých 50. kilometrech od hlavního města Prahy. Zuzana se svým manželem Romanem Říčařem nedaleko od Prahy objevila ruinu starého mlýna.

Zdroj: idnes.cz

Herecký pár se naprosto zamiloval do té lokaci. Určitě to místo chtěli nějak změnit do více původního stavu. Avšak manžele narazili na překážky.

Zdroj: instagram.com

„Naše snaha o rekonstrukci se ukázala jako nemožná, a proto jsme se rozhodli pro stavbu zcela novou. Po letech příprav se nám vloni podařilo obnovit hektarový rybník a na jeho břehu letos postavit mlýn. Chceme v něm pořádat nejrůznější akce, workshopy a kurzy, ale také jej budeme pronajímat. Chceme navázat i malým ekologickým hospodářstvím a mít pro naše hosty zdravé a lokální potraviny. Podařilo se nám už vysázet ovocný sad a pořídit malé stádo ovcí,“ prozradila Zuzana.

Zdroj: idnes.cz

V okolí známých tam Zuzana a Roman oslavili 10 let výročí svatby.

Zdroj: idnes.cz

Do konce letního teplého období ale ještě zbývá několik dnů, a tak se coby maminka Rozárky a Františka bude čas trávit především s nimi.

Zdroj: idnes.cz

„Užiju si ještě koupání s dětmi ve Smilovickém rybníce a trhání bodláků na ostrově, ze kterého se snažím udělat takové české Maledivy,“ dodala Kajnarová.

Share