Brigitte Macronová ztratila blízkého člověka: Opustil svět její bývalý manžel, se kterým má tři děti

Tuto středu 7. října se veřejnost dozvěděla o smrti André-Louis Auzière, prvního manžela Brigitte Macronové a otce jejích tří dětí. Smrt, ke které došlo v prosinci 2019 a která nikdy nebyla zveřejněna, z úcty k tomuto muži, který si po svém obtížném rozchodu zvolil anonymitu.

Zdroj: gala.fr

Tuto středu dcera první dámy, právnička Tiphaine Auzièreová potvrdila v rozhovoru pro týdeník Paris Match smrt otce po dlouhém boji proti nemoci ve věku 68 let.

Zdroj: gala.fr

Nejzarážející je ten fakt, že došlo k úmrtí … v prosinci 2019. Nejmladší dcera Brigitte Macronové vzdala hold svému otci. O smrti prvního manžela Brigitte Macronové nikdy předtím nebylo zmíněno.

Zdroj: gala.fr

Tento ponížený muž chtěl žít v největším možném soukromí a daleko od médií.

Zdroj: gala.fr

Brigitte a André-Louis Auzière se vzali v roce 1974 a po několika letech se na počátku 80. let přestěhovali do Amiens se svými třemi dětmi. Tam se Brigitte zamilovala do svého studenta Emmanuela, který byl o dvacet čtyři let mladší.

Zdroj: gala.fr

Když sousedé konečně upozornili na neustálé příchody mladého Emmanuela Macrona do manželského domu, zraněný a skutečně ponížený bankéř přijal radikální rozhodnutí a okamžitě odešel od rodiny.

Zdroj: msn.com

Pokud milostný příběh mezi Emmanuelem a Brigitte začal v roce 1993, budoucí první dáma se s prvním manželem rozvedla až v roce 2006, v roce 2007 se vdala za budoucího prezidenta.

Po smutné epizodě rozchodu se André-Louis Auzière přesto rozhodl být co nejvíce v soukromí.

Zdroj: gala.fr

Jeho nejmladší dcera před několika lety vysvětlila: „Můj otec je na tom velmi dobře, ale přeje si zůstat v naprosté anonymitě.“

Zdroj: woman.ru

Rodina s oznámením úmrtí otálela až 9 měsíců. „Můj otec zemřel, v největším možném soukromí jsme ho pohřbili 24. prosince,“ řekla Tiphaine Auzièreová.

Zdroj: planet.fr

Share