Starší muž 18 let sbíral všechny odpadky: Jak vypadá jeho dům teď

Uvnitř místnosti je obtížné se pohybovat a dýchat.

Zdroj: ukr.media

Nigel z Velké Británie je starší muž, 18 let hromadil ve svém domě tolik odpadků, že uvnitř bylo těžké se pohybovat a dýchat. Když vidíte tento obrázek, mnozí jsou zděšeni.

Skopidomismus (patologická šetrnost a touha po hromadění) se u muže začala projevovat v roce 2002, kdy zemřela jeho milovaná žena Sid. Nigel zůstal žít s kočkou a začal přinášet z ulice do domu ty zbytečné věci: rolíce nití a vlny, staré šicí stroje, kousky látky, pytle, krabice, a dokonce i odpadky.

Zdroj: ukr.media

V průběhu let začalo Nigelovo bydlení připomínat obrovský odpadkový koš s hromadou odpadků a nechutným zatuchlým zápachem. Sám člověk si uvědomuje, že vnitřní prostor jeho domu mnohé šokuje.

Pokusil se vysvětlit své emoce a pocity, které získává z toho, ale nikdo mu nerozuměl, protože hromadění není rozmar, ale duševní odchylka (v tomto případě je to způsobeno ztrátou milovaného člověka).

Zdroj: ukr.media

Nigel se styděl za své bydlení a nikoho nezval na návštěvu a trávil veškerý čas sám. V roce 2011 muž vyhledal pomoc profesionálních uklízeček, ale nedokázal dlouho udržet pořádek a po chvíli se opět vrátil ke svému zlozvyku.

Zdroj: ukr.media

Muž se rozhodl zapojit do televizního vysílání, které probíhá v místní televizi. Ukázal svůj dům zevnitř a dokonce pozval na návštěvu důchodkyni Janice, která trpí stejnou duševní poruchou.

Starší žena, která sama sbírá odpadky, se ale doslova zděsila a prozradila, že se jí těžko dýchá.

Zdroj: ukr.media

Po návštěvě Nigela, Janice se rozhodla jednat a pozvala do svého domu odborníky, kteří se zabývají úklidem. Byla pod takovým dojmem, že nemohla tak dál žít.

Sám Nigel jen spekuluje, jak se s problémem vypořádá. Zatím se ale muž k činu nevyjádřil.

Zdroj: youtube.com

Share