Šťastný dědeček: dcera 73letého Arnolda Schwarzeneggera porodila své první dítě

V rodině slavného Arnie svátek, třicetiletá dcera herce a bývalého guvernéra Kalifornie Catherine porodila první dítě svému manželovi Chrisu Prattovi.

Zdroj: instagram Catherine

Informaci potvrdil mladší bratr Catherine Patrick. Novináři „chytili“ chlapa a poblahopřáli mu k jeho novému postavení strýce. Také se zeptali, jak se mladá matka Catherine cítí.

K tomu Patrick odpověděl, že jeho sestra je v pořádku, a právě ji navštívil s dárkem. Zatím je to všechno, co je známo, nemáme informaci ani o pohlaví dítěte, ani přesné datum narození.

Chris a Catherine se podle všeho chtějí novorozence zachránit před zvýšenou pozorností v tisku.

Je zajimavé, že malá dárková krabička, kterou Patrick nesl, byla svázána růžovou stuhou. Na internetu se tedy začalo aktivně spekulovat o tom, že Chris Pratt a Catherine Schwarzenegger mají dceru.

Zdroj: instagram Catherine

Na druhou stranu však bratr mohl dárek osobně připravit sestře. Společnost ET Online se také dozvěděla, že v pátek večer bylo auto Chrisa Pratta spatřeno poblíž nemocnice St. John’s Hospital v Santa Monice.

Arnold Schwerzenegger a Maria Shriver tam byli také „zachycení“ v pátek.

Zpráva o tom, že Catherine a Chris čekají na dítě byla potvrzena ještě na konci dubna. Pro třicetiletou Catherine je toto první dítě a Chris již má syna z předchozího manželství s herečkou Annou Ferrisovou.

Dědička slavného herce a a hvězda „Strážců galaxie“ se setkala s Chrisem Prattem díky své matce spisovatelce Catherine Schwarzeneggerové. Maria Shriverová si myslela, že vytvoří skvělý pár, a představila si mladé lidi spolu. Jak vidíte, to se stálo.

Share