„Šťastný ženich se těšil na svatbu se svou milovanou ženou“: Ale pak se dozvěděl, jaká tradice se dodržuje v rodině nevěsty

Šťastný ženich se těšil na svatbu se svou milovanou ženou a pak se najednou dozvěděl, jaká rodinná tradice se dodržuje v rodině nevěsty při první společné noci. Nyní je jeho srdce zlomené kvůli starodávnému obřadu a chlapec neví, jak žít dál.

Muž řekl, že byl v šoku, když mu nevěsta řekla, co její rodina očekává od nich.

Chlapec netrpělivě čekal na svatbu se svou milovanou, naplánovanou na začátek roku 2021.

Zdroj: ohlyad-dnya.pro

Mladý muž se dokonce spřátelil s příbuznými nevěsty. Ale pak si chlapec začal všímat zvláštností nové rodiny, což nedokázal vysvětlit. Bratranci jeho budoucí manželky náhle začali žertovat o první společné noci budoucích novomanželů.

Muž si byl jistý, že rodina jeho přítelkyně věděla, že už spali spolu.

Nejen vtipy se mu zdály divnými. Nevěsta mu řekla, že nechce rezervovat hotelový pokoj. Žena nabídla strávit první společnou noc v domě svých rodičů.

Muž s tím souhlasil, protože si myslel, že nevěsta chtěla ušetřit peníze. Žena se však chovala neobvykle a tak chlap pojal podezření, že nejde jen o finance. Když se na to zeptal své přítelkyně, musela říct celou pravdu.

Zdroj: shocked.news

Novomanželé jdou do ložnice majitelů domu, kde musí projít procedurou „konzumace“ manželství. Ostatní členové rodiny čekají přede dveřmi, aby páru tleskali a pogratulovali mu, když odejde z pokoje. Pak se odřízne kus prostěradla z postele a přišije se k tapisérii matky přítelkyně.

Nevěsta si všimla, že ženich byl takovou zprávou roztrpčený, a navrhla mu, aby předstírali, že souloží, pokud se bude cítit nepohodlně. Ale to mu nevyhovovalo. Vůbec odmítl dělat něco podobného před rodinou ženy a pár se pohádal.

Zdroj: profi-massage.ru

Nevěsta řekla o konfliktu své matce a ta napsala autorovi zprávu, kde ho obvinila, že nerozumí důležitosti rodinných tradic. Po přečtení této SMS se chlap úplně rozmrzel.

„Nevím, jak teď žít dál. Opravdu miluji svou přítelkyni, je to žena, se kterou chci strávit zbytek života“, napsal muž.

Co dělat s rodinou nevěsty a jejich tradicemi, muž nerozumí a jeho sledující byli vyděšeni svatebním obřadem, který byl nabídnut autorovi příspěvku.

Zdroj: dzvin.media

Komentátoři doporučili chlapovi, aby přemýšlel o tom, zda toto manželství potřebuje. A předem si zjistil, jaké staré rituály musí ještě dodržovat.

A někdo si je zcela jist, že autor by se neměl oženit s touto dívkou.

Share