“Strávím nějaký čas na ostrově v luxusní vile, kde zjistím, kdo je ideálním kandidátem“: Kde Jessica Alvesová (37) se chystá hledat dokonalého muže a otce svého dítěte

Živoucí Ken Roddy Alves si před časem změnil pohlaví a nyní z toho je známá celebrita Jessica Alvesová (37). Alvesová je transgender ženou, která si chce vybudovat rodinu. V reality show bude v budoucnosti hledat muže, který bude otcem společného dítěte.

Zdroj: instagram.com

„Každý člověk si zaslouží lásku ve svém životě. Já potřebuji s nalezením toho pravého partnera trochu pomoci. Je to velmi odlišné randit nově jakožto žena,“prozradila celebrita.

Dokonalého muže a otce svého dítěte chce Jessica najít díky reality show Love Me Gender: Everyone Deserves A Bit Of Love In Life.

Zdroj: instagram.com

Nedávno Alvesová prozradila veřejnosti o změně pohlaví, a i při tom že dodnes má mužský hlas i pohlavní orgán. To Jessice nevadí, protože má v plánech udělat asi operaci aby založit si šťastnou rodiny a vlastně porodit prvního potomka.

Zdroj: instagram.com

„Mluvím šesti jazyky a budu cestovat do různých zemí, kde budu hledat partnera. Zastavím se například v Británii, Itálii, Španělsku, Německu, Francii, Spojených státech, v Brazílii a v Nizozemsku. Vyberu si jednoho muže z každé země a se všemi najednou pak strávím nějaký čas na ostrově v luxusní vile, kde zjistím, kdo je ideálním kandidátem pro roli otce mého dítěte,“ popsala známá osobnost své plány.

Zdroj: instagram.com

Podle ni již zakrátko bude uveřejněny web, kam budou moci přihlašovat eventuální uchazeče. „Nevylučuji ani to, že se vdám rovnou už při natáčení, pokud najdu toho, koho hledám, muže, který má stejný sen o založení rodiny jako já. Chci ukázat celému světu, že i transgender žena jako já může randit s heterosexuálními muži, kterým nezáleží na tom, s jakým pohlavím jsem se narodila,“ dodala.

Share