Syn žaloval rodiče, aby ti mu dávali více kapesných peněz: Soudce však byl překvapen věkem dítěte

Syn s pomocí matky a otce se mohl stát právníkem, ale ti ani netušili, jam jím to jejich dítě oplatí.

Muž ve svých 41 letech rozhodl, že není dostatečně nezávislý, a žaloval rodiče, aby ho i nadále finančně podporovali. Zdravý rozum ale zůstal u justice.

Muž, jehož jméno není uvedeno, kromě iniciálů F. S., žijící v Londýně, celý život – a to 41 let – byl v závislosti na rodičích.

Matka s otcem synovi pomohli získat vzdělání právníka i titul v oboru Historie a daňové právo.A tehdy jejich syn se proti nim pospíšil odvolal, informoval Legal Cheek.

Dítě podalo na své poměrně bohaté příbuzné žalobu k soudu, ale ne kvůli prohře ve hře nebo odebranému telefonu, ale proto, aby mu dál dávali peníze. I když mu už pomáhali a také mu umožnili bydlet ve svém bytě v Londýně, zatímco oni sami byli v Dubaji.

Advokát zase uvedl, že muž má psychické problémy, je nezaměstnaný, respektive zranitelný. Navíc znalosti v právu mu pomohly vybudovat si obžalobu na několika zákonech o sňatcích a dětech.

Zdroj: m24.ru

Soudem se zabýval známý britský soudce James Munby, který zjistil, že k soudu rodinu vedly zhoršené vztahy mezi F.S. a jeho rodiči, zejména otcem.

V důsledku konfliktu matka a otec výrazně snížili svou finanční pomoc synovi, což se mu nelíbilo.

Zdroj: medialeaks.ru

Nicméně, i přes vytrvalost F. A, soudce zamítl jeho žalobu a odůvodnil své rozhodnutí 177 body, protože zákony, na které se odvolával muž, nemohly být použity k této příležitosti.

Zdá se, že muž bude muset začít uplatňovat své znalosti jinde — například v práci, protože teorie, jak se ukázalo, nestačí.

Soudce navíc ve svém rozsudku označil případ za nejneobvyklejší, se kterým se během své kariéry musel potýkat.

Možná jen neslyšel o případu jiného angličana. Ten utratil za měsíc milion liber (31 milionu korun), a prostřednictvím soudu požádal rodiče, aby ho zajistili do konce života.

Zdroj: medialeaks.ru

Kurióznějším případem byl případ dívky z Číny, která se živila, ale rodiče jí našli lepší řešení. S kariérou se tak bude muset rozloučit.

Zdroj: medialeaks.ru

Share