Tajemství krásy japonských žen: Umývejte se jako oni a budete mladou i ve starších letech

Metodu, kterou představujeme, používají hlavně ženy v Japonsku, ale dostali jsme také tajemství jejich věčného mládí a krásy. Je to docela jednoduché a každý si to může dovolit, takže by si to měl každý vyzkoušet.

Zdroj: kenguru.plus

Jde pouze o umýtí obličeje ráno nebo večer minerální vodou. Nejprve však pokožku zcela očistěte obvyklým způsobem (voda, pleťové mléko, výživný krém), ale tak, aby na obličeji nezůstala žádná kosmetika.

Zdroj: ru.freepik.com

Pak si vezměte trochu sycené minerální vody (která se prodává v každé lékárně) a umyjte si tím obličej. Věřte, díky tomu získáte hladkou, pružnou a svěží pokožku. Nepoužívejte však tento produkt více než jednou týdně, aby nedošlo k podráždění pokožky. Jednou tydenné bude stačit pro dobrý výsledek a ekonomičtější.

Zdroj: ru.freepik.com

Existuje další způsob, jak si umýt obličej minerální vodou. Stačí nalít minerální vodu do forem a zmrazit. Pak umyjte obličej, jako obvykle, vodou. Na konci mytí však ošetřete pokožku kostkou ledu s minerální vodou.

Zde je několik dalších jednoduchých tipů, jak správně umýt vodou:

Vezměte 1 litr svařené vody a přidejte čtvrtinu lžičky jedlé sody. Soda změkčí vodu. Je velmi užitečné si umýt obličej takovým způsobem.

Zdroj: ru.freepik.com

Přidejte 1 čajovou lžičku citronové šťávy do 1 litru vody. Okyselená voda pomáhá udržovat acidobazickou rovnováhu v pokožce, což je také velmi užitečné pro obličej.

Pravidelně každý týden provádějte jednu z každé procedury a vždy budete mít sametově hebkou pokožku.

Share