Takové diváky pořadu MasterChef rozhodně nečekali: setkání s bývalými účastníky soutěže a boj o semifinále

Do vážného boje vstoupili poslední čtyři účastníci show MasterChef. Ale v semifinále mohli být jen tři účastníci. O možnost skončit v semifinále bojovali Pavel Berky a Ivka Sarauerová. Bohužel Ivka tento boj prohrála. Kromě toho bylo pro diváky další překvapení, a to, že mohli uvidět 6 bývalých účastníků show.

Již brzy bude známo jméno vítěze soutěže MasterChef Česko 2020. Téměř okamžitě se dostal do semifinále Roman, ale Ivka, Pavlína a Pavel byli nuceni bojovat o tuto příležitost.

Zdroj: archiv MasterChef Česko

Čím blíže k finále, tím je těžší, členové poroty připravili speciální výzvu. Pavel Pavlína a Ivka měli prokázat své manažerské schopnosti, a to ukázat, jak umějí řídit své kuchařské týmy.

Zdroj: archiv MasterChef Česko

Kromě toho diváci uviděli 6 účastníků, kteří opustili soutěž v minulých týdnech, a to Dědka, Pepu, Evu, Viki, Chili a Jitku.

To znamená, že Ivka, Pavel a Pavlína si vybrali dva lidi do týmu z bývalých soutěžících.

Zdroj: TV Nova

Například Ivka si vybrala Jitku a Viki, Pavel vzal Chili a Dědka, Pavlína si vybrala Pepu a Evu. Členové poroty rozhodli, že Pavlína dobře splnila první úkol, a tak odešla na balkon, kde mohla v klidu čekat na konec soutěže.

Zdroj: archiv MasterChef Česko

Druhá výzva byla rozhodující. Pavel a Ivka dostali za úkol připravit pokrm z humrů. Určitě to byl těžký úkol.

Zdroj: YouTube / TV Nova

Členové poroty hodnotili vařené ocasy, klepeta a skořápky. Podle nich se s tímto úkolem lépe vypořádal Pavel. Ivka byla nucena opustit soutěž a Pavel skončil v semifinále.

Share