Talentovaný a charismatický Adriano Celentano: Několik zajímavých faktů z jeho života

Tento italský herec se zalíbil publiku díky svému neuvěřitelnému charismatu a smyslu pro humor. Je jedním z nejokouzlujících mužů.

Zdroj: binokl.cc

Otec budoucího herce pocházel z městečka Apulie. Jeho rodina nebyla vlivná a bohatá. Proto chlapec, aby nějak pomohl své rodině, opustil školu a začal pomáhat v dílně.

Adriano měl vždy mnoho přátel. Vyznačoval se úžasným smyslem pro humor, laskavostí a výmluvností.

Zdroj: binokl.cc

Jednou sestra zaslala jeho jménem přihlášku k účasti v humorném pořadu. Dívka si byla jistá, že její bratr dokáže dobýt publikum. A tak se stalo. Adriano předvedl brilantní výkon a členy poroty si ho okamžitě oblíbily. Tehdy se mu podařilo parodovat slavného amerického komika Jerryho Lewise. Jednalo se o první úspěch v jeho kariéře.

Zdroj: binokl.cc

Dalším zajímavým faktem je, že od 17 let měl Adriano rád hudbu, tanec a zpěv, dokonce dokázal nahrát své debutové album. Mimochodem, mladý muž se stal prvním italským zpěvákem, který zpíval rock and roll ve svém rodném jazyce.

Zdroj: binokl.cc

Mezi filmy, ve kterých hrál, lze vybrat: Zkrocení zlého muže, Uno strano tipo, Bingo Bongo.

Adriano Celentano hrál celkem ve více než 40 filmech a má také přes 600 hudebních skladeb.

Zdroj: binokl.cc

Osobní život herce je také úspěšný, je známo, že se tajně oženil a jeho manželkou od roku 1964 je Claudia Mori, která je stále jeho múzou a jedinou milovanou ženou.

Zdroj: binokl.cc

Share