“Tatínek se snažil vyhýbat hádkám a rozporům”: Dominika Gottová prozradila o vztahu s Ivanou

46letá dcera legendárního zpěváka Karla Gotta Dominika před několika dny vrátila od svého manžela Tima Tolkki z Finska do České republiky. Portálu Blesk se rozhodla přiznat, kdy se její vztah s Ivanou Gottovou zhoršil.

Rodina Gottových nikdy neměla mezi sebou ideální vztahy. Ale největší problémy Slavík měl se svou nejstarší dcerkou Dominikou, která nemohla znormalizovat vztah s jeho manželkou Ivanou.

Dominika Gottová/Zdroj: youtube.com

Vztah nejstarší dcery s vdovou se zhoršil v době, kdy Dominika měla problémy. Podle její slov Ivana považovala ji za černou ovcí a také neměla ráda, kdy Dominika se stěžovala na problémy, které měla.

Podle slov Dominiky Ivana říkala, že všechny problémy si musí nechávat pro sebe. “Svými problémy dělám starosti tátovi a tomu to nedělá dobře. Tehdy se nás vztah začal hroutit,” uvedla nejstarší Slavíková dcera.

Dominika Gottová/Zdroj: youtube.com

“Tatínek se snažil vyhýbat hádkám a rozporům. Říkal, že je unavený, abychom si to vyřídily my dvě,” dodala Dominika. V období, kdy Gottová měla obrovské problémy, Karel byl nemocný.

Dominika mu moc často volala a stěžovala se na vlastní těžký život. Slavík říkal, že po telefonátech s Dominikou je mu hodně zle. Gottová i ve dnešní době má velké množství problémů, ale s nimi se snaží bojovat.

Dominika, Karel a Lucie Gottovi/Zdroj: facebook.com

PSALI JSME: „MÁM JENOM JEDINÉ PŘÁNÍ“: DOMINIKA GOTTOVÁ PROZRADILA SVÉ NEJVĚTŠÍ ŽIVOTNÍ PŘÁNÍ A KDE A S KÝM BUDE TRÁVIT VÁNOCE

PŘIPOMINAME: ZÁKLADNÍ ZMĚNY V ŽIVOTĚ LUCIE GOTTOVÉ: JEJÍ ROZVOD PRÝ OFICIÁLNĚ KONČÍ

Share