Televize Nova se rozhodla, jak potrestá Suchoně za selhání v přímém přenosu

Selhání v přímém přenosu Petra Suchoně má svou dohru. Moderátor, který se pustil do prezidenta lékařské komory Milana Kubka, nějakou dobu bude chybět na obrazovkách.

Zdroj: idnes.cz

Tuto informaci potvrdilo vedení televize Nova, která se již na začátku týdne Kubkovi omluvila. „Potvrzujeme, že Petra Suchoně diváci v Televizních novinách nějakou dobu neuvidí,“ uvedl mluvčí Vojtěch Boháček.

Zdroj: novinky.cz

Suchoň se poslední dny omlouvá všude možně. Jeho omluvu zveřejnila i Nova na svých stránkách. Moderátor ji před tím sdílel na svých sociálních sítích.

Zdroj: blesk.cz

„Chtěl bych se divákům, kolegům a zejména panu prezidentovi České lékařské komory Milanu Kubkovi veřejně omluvit za obsah a formu rozhovoru v Televizních novinách,“ napsal moderátor a uznal, že situaci nezvládl.

Milan Kubek omluvu přijal a společně si to s moderátorem vyříkali telefonicky. Není zatím ani jisté, co bude s kolegyní Suchoně Ivetou Vítovou.

Zdroj: ahaonline.cz

Petr Suchoň se v přímém přenosu pustil do Milana Kubky kvůli jeho slovům o farmářských trzích. Poté mu ale ve studiu tuto situaci vytkl host imunolog Václav Hořejší, který řekl, že se moderátor choval nevhodně.

Zdroj: idnes.cz

Share