Ten chlap může otočit hlavu o 180 stupňů a sledovat, co se děje za nim: tady je video

Překvapující fotografie a videa.

Zdroj: ukr.media

Čtrnáctiletý Muhammad Samir z pákistánského města Karáčí může otočit hlavu o 180 stupňů a sledovat, co se děje za nim.

Bulvární list The Daily Mail psal o pákistánském „sovím chlapci“. Muhammad říká, že když mu bylo 6-7 let, viděl v hollywoodském hororu, jak herec otočil hlavu o 180 stupňů.

„Fascinovalo to mě. Začal jsem to dělat a během několika měsíců jsem to dokázal udělat. Moje matka mě udeřila, když uviděla, jak to dělám, a řekla mi, abych to už nikdy nedělal, protože jsem si mohl poškodit krk, ale postupem času si uvědomila, že to byl dar od Boha. Mým snem je pracovat jako herec v hollywoodských hororech,“ říká chlapec.

Zdroj: ukr.media

Mohamed může otočit hlavu o 180 stupňů.

Nyní čtrnáctiletý Muhammad opustil školu a připojil se k taneční skupině Dangerous Boys. Otec pákistánského „sovího chlapce“ utrpěl dva infarkty a již nemůže pracovat, takže živitelem rodiny se stal Muhammad. Díky němu jeho čtyři sestry studují, protože kluk vydělává peníze svým talentem.

Zdroj: ukr.media

Muhammad se také naučil tančit

Ano, Muhammad tancuje se skupinou na různých představeních po Karáčí. Za každé představení dostává od 6 do 10 liber (od 180 do 300 CZK) a za měsíc může vydělat od 100 do 120 liber (3000 až 3700 CZK).

Zdroj: ukr.media

Muhammad vydělává peníze díky tomu, že tančí

A tady je video chlapa, který otáčí hlavou o 180 stupňů. Budete překvapeni:

Share