Ten chlap si myslel že je potomek králů, a udělal si test DNA. Test odhalil rodinné tajemství hůř než ve Hře o trůny

Uživatelka serveru Reddit se dozvěděla, že její přítel věří, že v něm teče královská krev, a darovala mu test DNA. Místo důkazu o příslušnosti ke královskému rodu se však objevila děsivá záhada.

Zdroj: medialeaks.ru

A to všechno začalo docela si neviné: dívka se rozhodla potěšit chlapa, protože on sám žádal o to, protože jeho příjmení, jak praví legenda, souvisí s bastardem královské rodiny.

„Sám o to požádal, protože jeho příjmení je podle legendy spojeno s bastardy královské rodiny. Něco jako John Snow ze Hry o trůny.“ komentovala dívka která darovala ten zlošťastný test.

Zdroj: medialeaks.ru

Po obdržení požadovaného, chlap začal řešit hádanku svého pocházení. Ale vyšlo to úplně jinak, než očekával.

Ten chlap tedy zjistil, že, jak se ukázalo, má bratry nebo sestry. Zpočátku se pár výsledkům testu jen zasmál, ale potom se rozhodl napsat novým příbuzným.

Od nich se dozvěděl, že jeho matka navštěvovala univerzitu spolu s jejich otcem. Po propuštění se tito dva chvíli vídali, ale pak se komunikace zastavila.
Ten chlap mluvil se svou matkou a ona neměla pro syna žádné uklidňující zprávy.

Takže jsem neúmyslně odhalila skutečnost, že jeho matka měla poměr na straně a osoba, kterou považoval za svého biologického otce, není vůbec jeho otec.

Zdroj: medialeaks.ru

Takové objevy manželství rodičů nevydrželo a nyní jsou v rozvodovém řízení.

A uživatelům sítě je líto otce tohoto muže.

„CaptainCagle
Nemůžu uvěřit, že by někdo mohl být tak nechutný, aby nejprve podváděl a potom ještě i oklamal svého partnera, aby ten vychovával dítě, které není jeho, a strávil život s někým, kdo by 23 let dělal něco tak hrozného. Tyto příběhy jsou hrozné.“

A po tom, ne všichni komentátoři jsou připraveni rozhodnout o genetické analýze.

„Bojím se udělat test DNA. Můj otec byl 20 let námořník. Určitě jsou moji sourozenci rozptýleni po celém světě.“

Share