Test na všímavost: na tomto obrázku je kočka, ale není snadné ji najít

Už jste si dnes dali kávu nebo čaj? Pokud ano, nalijte si další šálek a kombinujte příjemné s užitečným. Rozptýlejte se a proveďte test na pozornost.

Zdroj: odnaminyta.com

Na fotografii se skrývá kočka. Téměř se splynula s okolním terénem. Zabarvení ji to pomáhá dělat. Ne mnoho lidí, dokonce i s průměrnou mírou pozornosti, může okamžitě objevit ji. I když některým se to podaří rychle.

Pokud se soustředíte a dokážete napnout veškerou pozornost, najdete kočku. Takový test vám pomůže zlepšit práci mozku a rozvíjet pozornost.

Kočky, které jsou z přírody dobří lovci, by se měly umět dokonale maskovat. Mohou také jen odpočívat na slunci a díky jejich zbarvení je jen málo lidí dokáže okamžitě objevit.

Tak co, našli jste kočku? Je třeba věnovat pozornost všem detailům.

Dáváme malou nápovědu – načechraná červená barva a má bílé skvrny. A teď jste našli kočku? Pokud jste pozorný člověk, můžete tento test dokončit za méně než 60 vteřin. Našli jste chlupáče? Druha nápověda – sedí uprostřed fotografie.

Pokud se vám nepodařilo najít kočku, podívejte se na fotografii níže. Jsme ji poznačili červeným kruhem.

Zdroj: odnaminyta.com

Tento test není jednoduchý, takže začátečníci nemohou okamžitě najít kočku. Nenechte se zmást – trénujte se na testech na našich stránkách a budete to dělat mnohem rychleji.

Share