Test osobnosti: To jak nosíte tašku, hodně prozradí o vaší povaze

Je již dávno známo, že naše zvyky mohou snadno vyprávět o našem vnitřním světě a charakteru. Pokud se můžete naučit řeč těla, pomůže vám rychle číst lidi jako otevřená kniha.
Možná jste věnovali pozornost tomu, jak lidé nosí tašky. Každý má svůj vlastní způsob: někdo nosí tašku na rameni a pro někoho je pohodlnější nosit tašku v ruce. Tato maličkost v chování člověka může vyprávět o mnoha aspektech povahy.
Existuje několik běžných návyků při nošení tašek. Podívejte se na obrázek a přečtěte si popis vašeho charakteru.

Zdroj: hashtap.com

1. Batoh nebo taška za zády

Zdroj: cz.pinterest.com

Pokud dáváte přednost batohu nebo nosíte tašku za zády, pak jste velmi přímočará osoba. Nenávidíte lež a při sebemenších náznacích o sebemenší nespravedlnosti reagujete velmi ostře. Vždy berete v potaz především vlastní zájmy a nelíbí se vám, když se stydíte za svobodu jednání.

Nikdy nebudete mlčet, pokud váš názor se bude lišit od názoru ostatních!

2. Taška v ruce

Zdroj: cz.pinterest.com

Často se můžete setkat s těmi lidmi, kteří dávají přednost tomu, aby nosili tašku v ruce a drželi se za rukojeti. Tito lidé jsou klidní a rozumní. Nikdy „nepodstrčí prase“ a neurazí vás zbytečně. Na ně se můžete spolehnout v jakékoli otázce. Májí rádi pořádek.

Konzistence je vaše nejjasnější a nejvýraznější charakterová vlastnost.

3. Taška na rameno

Zdroj: cz.pinterest.com

Pokud máte ve zvyku nosit tašku na rameni, pak o vás můžete nejprve říci, že jste otevřená osoba. Váš přátelský temperament a komunikativnost oceňují lidé kolem vás. Rádi aktivně trávíte svůj čas. Přitom velmi ostře vnímate i tu nejmenší kritiku.

Máte rozporuplnost ve své povaze: jste pracovití, ale velmi pomalí.

4. Taška přes rameno

Zdroj: cz.pinterest.com

Pokud se vám nejvíce líbí nosit tašku právě takhle, pak jste kreativní člověk! Jste daleko od pozemských sporů a jste zcela mimo vlnu hmotných hodnot. Pro vás je nejdůležitější duchovní svět člověka. A rádi přistupujete k jakémukoli problému z filozofického hlediska.

Někdy se zdá, že jste zvláštní, ale je vám to úplně jedno!

5. Taška na břiše

Zdroj: cz.pinterest.com

Pokud dáváte přednost tašce na opasek nebo nosíte tašku na břiše, charakterizuje vás to jako nestálou osobnost. Často se vám mění nálada. Přitom jste velmi dobrodružný člověk, který se rád vydá na nečekanou cestu nebo snadno investuje peníze do nějakého podnikání.

Jste velmi soucitná osoba a rádi podáte pomocnou ruku lidem v nouzi.

Možná právě vy nosíte tašku jinak, ale tyto výše uvedené návyky se vyskytují nejčastěji. Psychologové proto uvažují právě o nich a korelují s charakterem člověka.

Share