Test: „Tančící páry“. Jaký vztah potřebujete

Podívejte se pozorně na tento obrázek a vyberte tančící pár, který se vám nejvíce líbí. Vaše volba ukáže, který vztah s partnerem bude pro vás ideální.

Zdroj: poshepky.com

Pár №1

Pokud jste vybrali tento pár, budete pravděpodobně potřebovat emocionální vztah. Chcete se konečně zbavit všech starostí a znovu se cítit jako bezstarostná žena, kterou muž bude nekonečně obdivovat. Chcete květiny, dárky a překvapení, aby srdce s radostí vyskočilo z hrudi

Pár №2

Jste tvrdohlaví a často hájíte svůj názor a své zájmy. Chcete to samé od svého partnera. Boj o partnera a emoce – to je to, co ve vztahu očekáváte. Musíte se znovu a znovu dobývat, udržovat oheň vášně a skutečného zájmu!

Pár №3

Upřímně chcete péči a podporu ze strany člověka, kterého milujete. Váš partner by měl být vždy vedle vás. Je důležité, abyste se v budoucnu cítili jistotu, pak všechno kolem bude zářit jasnými barvami. Pokud váš partner bude věnovat pozornost vám, pak bude vše v pořádku.

Pár №4

Hledáte partnera, který bude udržovat klasický vztah, ve kterém bude hlavní role dána muži. Váš partner musí řešit složité úkoly a vy budete jeho podporou. Nejlepší vztah, ve kterém bude důvěra, porozumění a péče. Budete spokojeni s osobou, která vám dá jistotu v tom, co se bude v budoucnu.

Pár №5

Potřebujete vztah s pepřem. Pokud mezi vámi a vaším partnerem neexistuje vášeň, rychle se nudíte. Takový vztah se neobejde bez hádek, ale díky tomu stanete blízkými lidmi. Jste dynamický, energický a aktivní člověk.

Pár №6

Ještě nechcete být ve vztahu. Máte rádi svobodu, děláte, jak chcete, chodíte ven s kýmkoliv a vypadáte tak, jak chcete. I když potkáte svého člověka, budete požadovat svobodu. Potřebujete člověka, jako jste vy, který nemá rád limity a omezení.

Který pár jste si vybrali?

Share