Test: vaše oblíbené boty mohou mnoho říct o vaší povaze

Vzhled ženy, oblečení, které nosí, nebo boty, které ráda nosí může hodně říci o jejích vlastnostech.

Podle psychologů jsou to právě boty, které jste zvyklí nosit nejčastěji, které mohou hodně napovědět o vaší osobnosti.

Pokud tedy chcete někoho poznat a dozvědět o jeho povaze, stačí se podívat na jeho boty. O čem to může říct?

Podívejte se na 6 obrázků obuvi a zvolte si ty, které nejčastěji nosíte

Zdroj:e-w-e.ru

Nyní se podívejte na hlavní rysy vaší povahy.

Pokud jste si vybrali boty na podpatcích

Tato volba hovoří o vaší nadměrné důvěřivosti a naivitě. Boty na podpatcích jsou volbou žen, které snadno podléhají pokušením, a proto se často ocitají v těžkých situacích. Chcete-li věci uklidnit, musíte se naučit dělat kompromisy. Ale umíte situaci analyzovat . Budete vědět, jak se přizpůsobit jakékoli životní situaci. Někdy jste docela emotivní.

Pokud jste si vybrali tenisky

Jednou z pozoruhodných vlastností vaší postavy je vaše odhodlání. Jste zvyklí stanovovat si v životě cíle a dosahovat je za každou cenu. Jste sebevědomý člověk. Pohodlí je pro vás v životě důležité. Budete skvělým organizátorem. Můžete zvládnout více úkolů najednou. Jste vždy optimističtí, i ve špatných najdete dobré stránky.

Pokud jste zvolili botu s otevřenou patou

Výběr obuvi s otevřenými částmi hovoří o vaší společenskosti a přívětivosti. Ráda vypadáte po svém. Jste příliš aktivní, nesnášíte lež a lstivé lidi. Marnost není o vás. Raději jste sami se sebou a užíváte si ticho, klid a mír.

Pokud jste si vybrali mokasíny

Víte, jak udělat na lidi trvalý dojem. Cítíte je a máte schopnosti psychologa. V životě jste perfekcionista, pro kterého je důležité, aby bylo vše perfektní a podle vás. K práci tedy vždy přistupujete zodpovědně a děláte ji perfektně. Nikdy nezklamete. Vaši přátelé proto vědí, že se na vás mohou spolehnout. V komunikaci jste lehký člověk a zajímavý konverzátor. Můžete snadno podpořit jakékoli téma konverzace. I když je vám tato osoba nepříjemná, můžete se občas tvářit jako že byste ji měla ráda, ale je nedlouho.

Pokud jste si zvolili podpatky

Mnoho lidí vás považuje za extravagantní a extrémně arogantní dámu. Ale není to vůbec tak! Víte, jak ocenit příležitosti, které nabízí osud. Cílevědomost je vaším životním krédem. Jste velmi přátelští k lidem kolem sebe. Proto se vám říká centrum pozornost, vždyť se rádi bavíte. Je důležité, abyste vždy zůstali v centru pozornosti. Jste docela ambiciózní člověk.

Pokud máte rádi ploché boty

Vaše hlavní rysy jsou obezřetnost a praktičnost. Jste zvyklí plánovat vše předem. Analyzujete jakoukoli životní situaci a máte na vše své vlastní závěr a názor. Vzhledem k tomu, že jste zvyklí vždy rozhodovat o všem sami a spoléhat se pouze na své vlastní schopnosti, nedůvěřujete ostatním. Ve vašem okolí je jen málo lidí, kterým můžete důvěřovat a na které se můžete spolehnout.

Share