“To je hodně laciný”: Agáta Hanychová vyvolala pobouřené reakce fanoušků na Instagramu

35letá modelka Agáta Hanychová nedávno měla rozvod. Děti má na střídavě péči, ale většinu času se snaží být s nimi. Kvůli pandemii koronaviru momentálně nepracuje, ale moc často sděluje spolupráce na Instagramu.

Její poslední příspěvek vyvolal pobouřené reakce její příznivců na sociálních sítích. Modelka oblékla růžový kožich, který podle fanoušků je laciný a vypadá špatně.

Zdroj: instagram.com

Po rozvodu s Jakubem Prachařem vrátila své příjmení Hanychová, začala randit s krásným Tomášem a také svůj veškerý čas věnuje svým oblíbeným dětem.

Během karantény ale Agáta začala sdílel na Instagramu velké množství příspěvku, na kterých spolupracovala s velkým množstvím různých značek.

Zdroj: instagram.com

Tím vydělává hodně peněz, ale její poslední příspěvek fanoušky neměli rádi. Je to kvůli outfitu, který Agáta si oblékla. Měla krátkou černou sukni, punkové silonky a také velký růžový kabát.

“Agy, to je hodně laciný,” napsal jeden uživatel na Instagramu. Její oblečení téměř všichni příznivci začali kritizovat. “Co sakra blbneš? Kdes nechala soudnost, vždyť je to laciné,” dodal druhý. Na takové komentáře ale Agáta žádný způsobem nereagovala.

Zdroj: instagram.com

PSALI JSME: „JSEM JEDINEČNÁ“: PLUS SIZE MODELKA SE CHLUBÍ PARTNEREM, KTERÝ JE MNOHEM MENŠÍ NEŽ ONA

PŘIPOMINAME: NA INSTAGRAMU ANDREJE POMEJE VŽDY VYPADÁ ŠŤÁSTNOU A VESELOU: REALITA JE ALE JINÁ

Share