“Třeba si myslí, že je to plíseň”: Petr Janda o svém prvním tetování

78letý frontman kapely Olympic Petr Janda před půl rokem udělal své první tetování. Ne levém předloktí vytetoval pavouka s počátečními písmeny křestních jmen jeho děti. Frontman kapely Olympic uvedl veřejnosti, jak odreagovala na pavouka jeho rodina.

Zdroj: blesk.cz

“Do teď byla zima. Vždy jsem chodil s dlouhým rukávem, a nikdo si to nevšiml. Třeba si myslí, že je to plíseň,” řekl Janda, který nezáleží na mínění jiných lidi.

Zdroj: blesk.cz

„Moji manželka Alice mě velmi podpořila, a je velmi nadšena, že šel jsem v jejích šlépějích. Byla ona první a říkala, že by bylo to super, kdybychom měli tetování oba,” dodal muzikant.

Zdroj: blesk.cz

“Alice loni vytetovala kytku na předloktí. Začal jsem říkat, co bych si tam asi nechal vytetovat já. Abych s ni byl v souladu,” řekl Petr Janda.

Zdroj: blesk.cz

Ale nejlepší a nejvtipnější reakci na tetování frontmana kapely Olympic měla jeho nejstarší dcera Marta. Když poprvé viděla tetování pavouka na levém předloktí svého tatínka, hned spojila písmena v jedno slovo.

Zdroj: blesk.cz

Kolem pavouka jsou vytetování počáteční písmena Jandových děti. Marty, Elišky, Anežky, Rozárie a jeho zesnulého syna Petra. Při spojení těch písmen v jedné slovo, bude to AMPER.

Zdroj: blesk.cz

“Tati, máš tady napsáno Ampér. Co to jako je, a co to znamená?,” zeptala muzikanta jeho nejstarší dcera.

“Tak jsem se na to podíval a povídám ji, to jsem si ale vůbec neuvědomil,” řekl s úsměvem Janda.

Share