Trendy sezónu : Nové módní účesy roku 2020 nezklame a svou rozmanitostí potěší jakoukoli krásu

Na začátku nové sezóny se mnoho žen rozhodlo proměnit svůj image. Často to začíná změnou účesu. A nové módní účesy roku 2020 nezklame a svou rozmanitostí potěší jakoukoli krásu.

Módní účesy 2020:

1. Objem a vrstvení

Začněme s trendy pro majitele dlouhých vlasů.

Když si po mnoho let oženíte a pečujete o své vlasy, není snadné se rozhodnout a dát je pod nůž.

Proto jsme pro dlouhé vlasy vybrali několik stylových srážek .

Za prvé, objemné a vícevrstvé srážky jsou v módě.

Celý zádrhel není ani tak ve stříhání jako ve stylu. Více objemu na koruně, lehké kadeře – a jste neodolatelní. Dlouhé vlasy nikdy nevyjdou z módy, tak experimentujte s stylem a nadále hrdě noste své luxusní kadeře.

2.A opět, bob.

Nestálo za to doufat, že alespoň jeden výběr módních srážek by se neobešel bez módní, stylové a praktické účesové bobu. Zdá se nám, že tento účes nikdy nevyjde z módy.

3.Kare

Před pár lety byl tento účes považován za mírně zastaralý, ale již druhou sezónu vede všechny trendy. Tento rok nebyl výjimkou, tak jdeme do kadeřnictví a požádáme o snížení „pod stříšku“.

.

V této sezoně však známý účes jiskří novými barvami díky světlým vlnám, dokonalé hladkosti a třeskům. Ano, třesky jsou jedním z hlavních trendů roku.

Stojí za zmínku, že rovné vlasy jsou v módě, takže majitelé svěží kadeře by si měli vybrat jiný účes.

.

4. Retro účesy

A možná, mým oblíbeným trendem v letošním roce jsou retro účesy. Staré trendy se dříve či později vracejí z neexistence a znovu potěší módy. Vintage je zpět v módě ve formě srážky na stránkách a Vidal Sassoon.

.

Stručné, originální a bezchybné ve své jednoduchosti znovu získávají srdce módy. Takové srážky však nejsou vhodné pro každého, pro takový účes potřebujete silné prameny.

.

5.Živé barvy

Nejde ani tak o stříhání vlasů, ani o módní barvení . Nezapomeňte, že jakýkoli účes může být diverzifikován přidáním jasných barev.

Před 10 lety bylo ostudné obarvovat vlasy na červenou a nyní je to běžná věc. Proto si nepopírejte takové potěšení. Trochu barvy a dokonce ani účes nebude nutné.

Mimochodem, v roce 2020 patří mezi trendy také šedé vlasy. Nenanášejte na něj, stačí jen mírně upravit barvu a vytvořit přirozený a neobvyklý obraz.

Účesy v této sezóně se prostě nemohou radovat. Téměř všechny srážky z kategorie praktických: nevyžadují styling, nepotřebují neustálé korekce.

Jednou jsem šel za kadeřníkem a nebojím se o nic. Jaký účes se vám nejvíce líbil? Už se vám jeden z nich podařilo vyzkoušet?

Share