Třiapadesátiletá Salma Hayek ukázala ohromující postavu v bikinách

Herečka vypadá o 30 let mladší, než je její skutečný věk

Salma Hayek nikdy nepřestává těšit fanoušky svými novými fotkami, ve kterých se často objevuje v plavkách, což umožňuje ocenit její nádhernou postavu, která nikdy nepřestane ohromovat stoupence herečky, její postava se postupem času zlepšuje a zlepšuje.

 

 

Hayek nedávno sdílela další fotku, pro kterou pózovala v půvabných námořnických bikinách, což jí umožnilo předvést svůj pás „osy“, svěží ňadra a štíhlé boky. A herečka byla zajata ve chvíli, kdy seděla u stolu s šálkem kávy v ruce na pozadí zdi zdobené mozaikami. „Malá káva“ – tak Hayek napsala pod svůj obrázek.

 

Zdroj: See.news

 

Jak se ukázalo, tento snímek byl pořízen v Řecku během společné dovolené herečky a jejího manžela Françoise Henriho-Pinaulta. Všimněte si, že ačkoli jsou Salma a François manželé více než 10 let (měli svatbu v únoru 2009) stále si zachovávají čerstvost pocitů.

 

Zdroj: Thesun.co.uk

 

Hayek nedávno zveřejnila další fotografii – na které se líbá se svým manželem – skrze masku! „Láska v dobách koronaviru“ – s takovým popisem uveřejnila obrázek. A její fanoušci ho považovali za trochu smutný, ale romantický.

 

 

Mezitím milostný příběh Salmy a Françoise nebyl vždy úplně bez mráčku. Setkali se v roce 2006 a všechno bylo v pořádku, dokud model Linda Evangelista nepodal žalobu proti Françoisovi za výživné. Jak se ukázalo, Linda porodila syna s Henri-Pinaultem. Navíc otěhotněla v době, kdy se Francois začala setkávat se Salmou. V důsledku vypuknutí skandálu se Hayek a její přítel téměř rozešli. Herečka však Françoisovi odpustila. O rok později se zasnoubili a Hayek brzy porodila dceru Valentinu, které je nyní téměř 13 let.

 

Zdroj: People.com

 

Share