Trojčata, která se narodila před šestnácti lety a zůstali v nemocnici: Сo je s nimi teď

Tyto dívky se nedostaly domů se svou matkou a otcem. Prostě se jim to nelíbilo, a už 16 let se dívky bez nich obejdou.

Opustili je kvůli problému a poměrně vážnému: dvě dívky byla siamská dvojčata. Možná to bylo opravdu zodpovědné rozhodnutí: rodiče vedli nezdravý životní styl a jednoduše si nemohli dovolit léčbu a péči o takto postižené děti. Ani třetí, naprosto zdravý nepotřebovali.

 

Zdroj: optim1stka.ru

 

Takže tři sestry skončily v dětském domově

Nakonec se dostali k rodině farmářů jménem Harrisons. Měli už tři adoptivní syny, jejich matka ale snila o dceři. Ale když viděli tyto trojčata, vzali je všechny najednou.

 

A pak začal epos adaptace dívek na normální život.

 

Zdroj: optim1stka.ru

 

Byli úspěšně oddělené, když jim bylo 9 měsíců. Z neohrabaných a nemotorných dívek se staly zdravé autonomní děti. Jediným problémem je, že každá má jednu nohu. Ale moderní medicína jim poskytovala protézy a dívky se naučily chodit bez berlí.

Pár se rozhodl vychovávat je k samostatnosti, dat jim tak příležitost si dokonce nemyslet, že s nimi něco není v pořádku. Nesledovali je, nestarali se o ně, nestěžovali si, a dívky vyrostly jako plnohodnotné a funkční členky týmu. Od raného dětství jsou zvyklí sloužit si a pomáhat na farmě.

 

Zdroj: ntd.tv

 

Způsob rodiny Garrisonů

Máma a táta pracují na polích, bratři a sestry jim ve všem pomáhají, dělají vše, co mohou. Sestry nepožadují shovívavost, naučily se všemožné práci. Dívky nevylučují, že budou farmu dále rozvíjet.

 

Zdroj: optim1stka.ru

 

Lidé na sociálních sítích jsou nejvíce zasaženi různými postavami dvojčat. Jedna z nich miluje sedět doma a každodenní život, druhá dívka je skutečný chuligán. Vede aktivní životní styl a nikdy nezůstává doma.

Tato úžasná rodina se často objevuje v televizních pořadech a licenční poplatky docela dobře podporují jejich rozpočet. Věří, že by každý měl vědět, jak šťastná může být rodina, a to i bez pokrevního spojení mezi rodiči a dětmi.

 

Share