Týnuš Třešničková zveřejnila fotku v plavkách: Tentokrát ji fanoušci kritizovali

Známá česká youtuberka Týnuš Třešničková je známá mnoha ženám. Dívka je zvyklá číst pozitivní komentáře na svém Instagramu, zvláště když zveřejňuje fotografii v plavkách. Tentokrát se ale nic podobného nestalo, její fanoušci se u ní začali ptát, co se jí stalo s obličejem. Takových komentářů bylo mnoho.

Týnuš Třešničková nyní vypadá velmi dobře, mnozí by možná ani nemohli tušit, že přežila tragédii zhruba před dvěma lety. Tehdy v Turecku v jedné restauraci se popálila.

Zdroj: Instagram

Dlouhodobě se léčila, nejprve v Turecku, poté v České republice. A rozhodla se bojovat, za své zdraví, svou krásu a přestala se stydět za své jizvy.

V poslední době dokonce začala zveřejňovat své fotky v plavkách, což dříve dělat nechtěla.

Zdroj: Instagram

Nedávno lidé obdivovali její odvahu a její krásu, ale naposledy ji začali kritizovat. Pro influencerku to asi bylo trochu překvapení.

Zdroj: Instagram

Důvodem bylo, že ji její fanoušci nemohli poznat. Možná použila nějaké filtry, kvůli kterým se fotka nepodobala ostatním. Za to ji začali kritizovat.

Zdroj: Instagram

„Za pár let to vidím na level Versace“ napsal jeden z komentátorů. Jiní se ptali, co se jí stalo s obličejem. Někdo jí napsal za bok.

Zdroj: Instagram

Jedna dívka dokonce trochu ironicky žertovala a řekla: „Až žije přirozená krása.“

Ale samozřejmě tam byli i ti fanoušci, kteří tomu nevěnovali pozornost. Pro ně je Týnuš Třešničková vždy krásná, obdivují její tvář a její postavu.

Zdroj: Instagram

Každopádně je to opravdu krásná dívka. Ale používat filtry na svých fotografiích nebo ne, to už je její věc.

Share