„Učinek, který vám poskytne, vás určitě překvapí“ : S pomocí cedníku a vysoušeče vlasů si dívka udělala svůj úžasný účes

Aby byly vlasy krásné a upravené, dívky používají obrovské množství šamponů, olejů, masek. Často musíte sedět hodiny v salonech krásy, abyste získali požadovaný účes.

Dívka vždy hledá nové životy hacků, jak udělat její vlasy ještě neodolatelnější. Zde je několik tipů, jak proměnit vaše vlasy v hravé a atraktivní kadeře.

Možná se vám první metoda bude zdát trochu neobvyklá, ale účinek, který vám poskytne, vás určitě překvapí.

Po šamponování vlasů je třeba je lehce vysušit ručníkem. Dále, vezměte … cedník.

Ano, je to přesně stejné sítko s držadlem, kterým prošijete uvolněné jídlo nebo vodu kuchyní. Přirozeně to musí být čisté. Budeme potřebovat kuchyňský spotřebič s tenkou sítí.

Vložte si hromádku vlasů do cedníku. Potom vlasy vysušte na sítu pomocí vysoušeče vlasů. Nezapomeňte, že elektrické zařízení by nemělo být blíže než 30 centimetrů od vlasů. Tím je ochráníte před zraněním.

Když jsou vaše vlasy zcela suché, můžete je dostat z cedníku. Jak jsme varovali, účinek vás ohromí.

Takové kadeře lze dosáhnout pouze po hodinách chemických procedur v kosmetických salonech. Pomocí běžného cedníku zabijete dva ptáky jedním kamenem: šetřete čas a peníze.

Ano, a staňte se mistrem v oblasti stylových vlasů. Mimochodem, vlasy v sítku vysychají rychleji. Toto je další plus používání spotřebiče odebraného z kuchyně.

Díky druhé metodě můžete získat kadeře ráno.

K tomu potřebujete pouze opasek. Večer si vlasy opláchněte šamponem a osušte je ručníkem. Pro delší účinek naneste na vlasy malé množství stylingové pěny. Omotejte si župan kolem hlavy. Vítr vlasy po obou stranách.

Dále, v závislosti na typu vašich vlasů, můžete je buď vyfukovat fénem, ​​nebo jednoduše jít do postele bez tohoto postupu. Ráno se probudíte s krásnými kadeřemi na hlavě.

Share