„Uháněl mě asi rok, ale já s ním nejdřív nechtěla mít nic společného“: Proč prasklo manželství bývalé biatlonistky Gabriely Koukalové (30) s Petrem Koukalem (34)

Pěkné manželství bývalé biatlonistky Gabriely Koukalové (30) s Petrem Koukalem (34) se nedávno ukončilo. Gabriela pro veřejnost moc příčiny vysvětlovat nechtěla, uvedla jenom to, že prý měli odlišný pohled na život.

Zdroj: idnes.cz

Ve středu Gabča zveřejnila fotky na sociálních sítích a pod ni napsala hodně, zkusila i objasnit proč k rozvodu došlo. Napsala tam mimo to, že měli odlišné pohledy to, že v době, jak si rozhodli založit rodinu měli nedostatek času.

Zdroj: idnes.cz

Kvůli náročné práci netratili moc času spolu a nevěděli jak to budou mít třeba v domácnosti. Je zatím ráda, že i když k rozvodu došlo, spolu mají hodně pěkných okamžiku a za 6 let manželství oba zažili důležité zkušenosti.

Zdroj: idnes.cz

Nedávno Lucie Šilhánová (39) objevovala sporu s ex manželem Koukalové. „Uháněl mě asi rok, ale já s ním nejdřív nechtěla mít nic společného,“ otevřeně řekla. Dodala, že dokonce se do něj zamilovala, až měl těžkou periodu v životě. Tehdy bojoval s rakovinou a ze slov Lucii právě ona mu pomohla to překonat, protože podařilo se ji změnit Petra.

Zdroj: instagram.com

Šilhánová svěřila i to, že zrazoval zase i ji, a to s její kadeřnicí. Tím pádem jejich vztah po 2 a půl roku se skončil. Pokračovala tím, že má podezření, že ona nebyla jediná…
Podle ni Petr ženami naučil manipulovat a to dělal s každou pro svou osobní výhodu. Po rozchodu s Petrem Lucie zůstala doma sama na 3 dny, během nichž jen pila, a pokusila se nějak očistit po něm.

Zdroj: instagram.com

Petrova manželka se s nim rozvádí v dobrém. Sama to potvrdila, že jsou 2 rozumní dospěli a musí tím projít v přátelském duchu.

Share