Unikátní případ: žena porodila dvakrát za jediný měsíc

Obyvatelka Bangladéše koncem února porodila syna a po 26 dnech byla převezena do nemocnice a císařským řezem porodila dalšího chlapce a holčičku.

Zdroj: youtube.com

V Bangladéši porodila dvacetiletá dívka Arifa Sultan dvojčata o necelý měsíc později, než první dítě. Žena údajně na konci února porodila syna a po 26 dnech opět cítila bolest, kvůli které byla převezena do nemocnice.

Zdroj: youtube.com

Po vyšetření lékaři konstatovali, že má dvě dělohy a že je stále těhotná. Císařským řezem porodila dceru a dalšího syna. Konstatuje se, že dvojčata se sice narodila předčasně, ale byla zcela zdravá.

Zdroj: youtube.com

Lékařka Shila Podder, která vlastně prováděla císařský řež, již matku 3 dětí, sdělila, že chlapec a dívka se narodili 21.března. Když byla podle ní dvacetiletá Zarifa Sultanová převezena do nemocnice, provedli jí ultrazvuk a zjistili, že má další dva plody v děloze.

Zdroj: youtube.com

Jelikož dívka pochází z chudé rodiny, za celou dobu těhotenství nechodila k lékařům, protože na to rodina neměla peníze. Netušila proto, že porodí další dvě děti. Matka a dvojčata údajně strávili v nemocnici čtyři dny.

Zdroj: youtube.com

PSALI JSME: DÍVKA SE DOZVĚDĚLA O SVÉM TĚHOTENSTVÍ A PO POUHÝCH TŘECH DNECH SE UŽ STALA MATKOU: JAK JE TO MOŽNÉ

PŘIPOMÍNÁME: „TO ALE NEJDE MÍT MILION DĚTÍ“: MLADŠÍ KOKTA BYL PŘEKVAPENÝ TŘETÍM TĚHOTENSTVÍM SVÉ MATKY ORNELLY KOKTOVÉ

Share