Unikátní jednovaječná trojčata se narodily pred 33 lety: jak sestry nyní vypadají a co dělají

Tři stejné dívky se narodily v roce 1987 v Dublinu.

Zdroj: ukr.media

  1. dubna 1987 se v Dublinu narodili jedinečná trojčata. Jejich výjimečnost je v tom, že jsou zcela identické. Dívky se jmenují Nikola, Laura a Allison.

Jak to často bývá, blížence často všichni pletou a každý je zvyklý věřit, že rodiče vždy přesně vědí, kdo je kde. Ale v tomto případě ne. Dokonce ani matka a otec nedokázali vždy rozpoznat rozdíl mezi dívkami.

Zdroj: ukr.media

Když sestry vyrostly, staly se z nich opravdové krásky a začaly dostávat nabídky, aby si vyzkoušely modelingový byznys. Rodiče byli proti kariéře v tak mladém věku, protože tvrdili, že jejich děti by měly mít dětství.

Ale když dívky dosáhly 16 let, staly se z nich modelky.

Zdroj: ukr.media

Dnes se sestry Krimminové staly skutečnými celebritami ve svém rodném městě. Často se účastní módních přehlídek, různých akcí a show. Často mají focení pro módní časopisy. Kromě popularity přináší modeling dívkám dobrý příjem, ale navíc ukládá určitá omezení, protože jedinečnost těchto dívek není v kráse, ale ve stejné podobnosti.

Tato identičnost Allison, Laury a Nikoly ovlivnila to, že dívky skutečně žijí stejný život. Ráno se spolu probudí, společně si zaběhají, musí jíst totéž a v tělocvičně vykonávají stejná cvičení. Kromě toho chodí ke stejnému stylistovi, vizážistce a kosmetoložce. Všechny tři krásky jsou výšku 180 cm a váží 54 kg, mají stejný obvod pasu a velikost poprsí.

Zdroj: ukr.media

Jak říkají sestry, tento způsob života pro ně není zátěží. Opravdu rádi tráví čas společně, protože prostě nemají příbuzné a přátele.

Milují také, když jim ostatní věnují pozornost, protože jsou zcela identické, a takové krásné dámy nepotkáte každý den.

Zdroj: ukr.media

Share