Malý bezdomovec, který neměl ani boty, dal svůj poslední svetr psovi, který zmrzl

Tento dojemný případ se odehrál v Pákistánu. Malý bezdomovec, který neměl ani boty, dal svůj poslední svetr psovi. Toulavého psa ve svetru potkal pouliční fotograf a režisér Mohammad Imran Belaal.

Takový obraz by byl naprosto normální v Evropě nebo Americe, kde se zvířata často snaží izolovat, aby se během zimních procházek nezmrzla. Ale vidět toulavého psa ve svetru na Blízkém východě je něco extravagantního a neobvyklého!

Zdroj: ru.sm.news

„Viděl jsem toho psa včera večer v Bahadurabadu, který měl na sobě svetr s dlouhými rukávy. Zatímco jsem se ho snažil chytit, objevil se tento bosý chlapec, který volal „Jagu, Jagu“.

Pes se k němu vrhl jako vzteklý a oni začali si hrát. To bylo prostně neuvěřitelné. Nikdy jsem neviděl toulavého psa tak radostně hrát si s dítětem. Tento chlapec bezdomovec krmil psa každý den, a to i přes to, že ani neměl boty aby si zahnal zmrzle nohy.“ – píše Imran na svém profilu v sociální síti Facebook.

Zdroj: ru.sm.news

Imran uspořádal peněžní sbírku, aby tomuto mladíkovi s dobrým a otevřeným srdcem, stejně jako neuvěřitelným úsměvem, bylo dodáno veškeré potřebné oblečení, boty a jídlo. Jeho věrný psí přítel jménem Jagu také nezůstane bez pozornosti, dostane veškerou potřebnou veterinární péči.

Lidé shromáždili 5321$. Veřejnost plánuje za tyto peníze poslat chlapce studovat do dobré školy, aby získal slušné vzdělání a postavil se na nohy.

Zdroj: ru.sm.news

PSALI JSME: TOULAVÝ PES UVÍZL V SUDU S DEHTEM, DOBROVOLNÍCI MU POMÁHALI NĚKOLIK HODIN

PŘIPOMÍNÁME: TOULAVÝ PES KAŽDÝ DEN SEDĚL NA JEDNOM MÍSTĚ V NADĚJI, ŽE NAJDE DOMOV: JEHO PŘÍBĚH CHYTIL ZA SRDCE MNOHO LIDÍ

Share