“Už se nemusí své původní profesi věnovat”: Radikální změny v životě Petra Plačka

32letá dýdžejka Andrea Pomeje si před dvěma lety místo známého umělce Jiřího Pomeje našla svalovce Petra Plačka, který se živil rukama, a o showbyznysu nic nevěděl.

Muž, který na Instagramu má přezdívku Pedritko, rozhodl se udělat ve svém životě radikální změny, které ukazují, jak moc miluje svou partnerku.

Zdroj: ahaonline.cz

Plaček nedávno přestal dělat pro rodinnou firmu, a lézt po střechách. Byl pokrývačem. Také přerušil všechna 4 svá živnostenská oprávnění.

Svalovec ve dnešní době tráví cely svůj čas se svou partnerkou Andreou. Už nemusí chodit do práci v 5 hodin rána, a usínat v 8 večer. Pro pár je to velká změna, protože teď mají na sebe dost času.

Zdroj: stars24.cz

Andrea Pomeje řekla, že se teď Pedritko své původní profesi nevěnuje od listopadu. Pár zjistil, že výdělku Andrey bude stačit a teď Petr děla Pomeje managera. “Už jsme se smáli, že to máme jako Radek Filip s Luckou Bílou,” řekla Andrea.

“Předtím jsem musela spoustu práci z různých důvodů odmítat. Nestihla jsem kvůli své malé. Ráno jsem musela ji odvézt do školky, ve 4 ji vyzvednout. Brala jsem tedy jen práci, která byla v mezičase,” uvedla Pomeje.

Zdroj: kafe.cz

“Petr se mnou jezdil na víkendy, kdy mám hraní po cele republice. Od rána do večera makal, a pak ještě tohle. Když mu přibyly další nové věci, řekli jsme si, že to raději zkusíme zlobit,” dodala dýdžejka.

Dnes pár žije ve vesnici daleko za Prahou, ale už má čas na všechno. Navíc, když odjíždí, o Aničku se mohou postarat Petrovi rodiče.

Zdroj: stars24.cz

“Jde nám to spolu dobře. Kdyby se ale něco stalo, třeba přišlo těhotenství, nemám obavu, že by se Péťa nedokázal postarat. Je šikovný, vždycky by to zvládl,” ukončila Andrea.

Zdroj: ahaonline.cz

Share