V Česku se narodily děti, které se na světě narodí s pravděpodobností jedna k milionu

Narození těchto dětí sledovala celá země

Zdroje: dailymail.co.uk

Narození dvojčat je vždy vzrušující událostí pro rodiče i lékaře. V jednom malém městě České republiky se však stala neobvyklá událost, která se stane pouze jednou za několik století.

Zdroje: dailymail.co.uk

Když Alexandra Kiňová zjistila, že čeká paterčata byla s tak skvělou zprávou neuvěřitelně šťastná. Těhotenství bylo vynikající, protože dívka byla mladá a zdravá. Alexandra se svou zajímavou situací zacházela velmi opatrně a uctivě, a když během prvního ultrazvuku zjistila, že má pod svým srdcem více než jedno dítě, reagovala na tuto zprávu klidně. Protože v jejich rodině se již narodila dvojčata, ona a její manžel byli rádi, že se stali rodiči několika dětí najednou. Jak se však ukázalo, čekaly na ně další zprávy. Když se termín prodloužil, lékaři si všimli, že žena bude mít čtyři děti! Tuto zprávu ale Alexandra brala s klidem, nedělala si starosti, ale rozhodla se na nadcházející narození připraví pečlivěji a důkladněji.

Zdroje: dailymail.co.uk

Dívka prošla všemi přípravami. A nějak, na jedné z těchto příprav došlo k neočekávanému zjištění. Lékaři zjistili že dětí bude až pět! Dívka se nemohla zadržet a rozplakala se. Vůbec ne ze strachu, ale spíše ze štěstí. Koneckonců, ne každou ženu si vesmír vybere pro takovou misi – pět dvojčat se rodí pouze jednou za několik století.

Zdroje: Storyfox.ru

Na nadcházející porod se velmi pečlivě připravují, jak budoucí rodiče mnoha dětí, tak celý personál nemocnice. Lékaři z jiných měst České republiky přišli speciálně do nemocnice sledovat narození tohoto zázraku.

Zdroje: Storyfox.ru

Narození těchto dětí sledovala celá země, protože podle statistik prováděných od roku 1949 nebyl takový případ zaznamenán. Alexandře a jejímu manželovi se narodili 4 synové a 1 dcera. Děti dostaly hezké jména – Daniel, Michael, Martin, Alex a Terezka. Novomanželé s mnoha dětmi dostali mnoho blahopřání a darů od místních obyvatel i od státu.

Share