V rodině Samkových se stala tragédie: Olympická šampionka Eva ztratila svou maminku

V sobotu, 6.června se v rodině olympijské šampionky Evy Samkové stala tragédie. Zemřela její maminka Ludmila. Bohužel v její rodině není to první smrt, před dvěma lety zemřel otec Evy Roman. Takovou nešťastnou zprávu sportovkyně sdílela na Facebooku.

.

Olympická vítězka má ve svém životě velmi těžký osud. V lednu 2018 ztratila svého otce, který měl nádor na mozku. Poprvé rakovinu diagnostikovali, když Evě bylo 9 let.

Zdroj: isport.blesk.cz

“Doktoři odhalili nádor asi před 11 let. Sedm let chodil do práce, teď je v invalidně důchodu. K tomu se ještě přidala epilepsie, která je původním jevem,” říkala Ludmila v roce 2014.

Zdroj: isport.blesk.cz

Eva Samková v sobotu ztratila svého druhého nejbližšího člověka, svoji maminka. Ludmila byla vážnou nemoc, a nezvládla ji překonat. Oba rodiče svou dceru ve sportu velmi podporovali.

Zdroj: isport.blesk.cz

Sportovní tým Evy Samkové napsal: “Vážení kolegové, vážené kolegyně, chceme Vás touto cestou informovat o náročné životní situaci, kterou má Eva Samková ve své rodině”.

Zdroj: isport.blesk.cz

“Po krátké a těžké nemoci zemřela její maminka Ludmila. Eva se rozhodla v nastalé situaci věnovat veškerý svůj čas a energii jen svým nejbližším. Prosím všechny, abyste respektovali toto rozhodnutí olympické šampionky, o přípravě Evy budeme Vás v nejbližší dobu informovat,” ukončil tým.

Zdroj: isport.blesk.cz

Share