„Ve zdravém těle zdravý duch, ale někdy, když je zdravý duch, tak je zdravé i tělo“: moderátorka Saskia Burešová promluvila o zvykách a svěřila svoje tajemství na krasu

Nestárnoucí česká rozhlasová a televizní moderátorka Saskia Burešová prozradila jak se o sebe pečuje.

Zdroj: blesk.cz

Nejvíce z oděvu má rada sportovní anebo vytahané triko a džíny na chalupě. Uvedla, že měla tolik různého krásného oblečení kvůli práci, že to si rada občas promění za obyčejné věci. Svěřila i svůj recept na krasu.

Zdroj: blesk.cz

I když mnoho kdo podezřívá, že má injekci a tak, o pleť pečuje jinak. Vždy se snaží důkladně odlíčit a je to vše. Nejvíc se snaží zachovávat harmonii s sebou a myslet pozitivně. „Když je zdravý duch, tak je zdravé i tělo,“ řekla moderátorka.

Zdroj: blesk.cz

Ze sportu si oblíbila plavání, ale hodně fyzické práci má na chalupě u zahrady. Určitě ne nevyhne i výletům, protože miluje moře, třeba u italského pobřeží. Někdy si dá i skleničku vina. „Ta dodá oku takovou jiskru a esprit,“ dodala s tím, že pivo však je lepší na žízeň.

Zdroj: blesk.cz

Svoji práci opustit nechce, pořad Kalendárium ji dává smysl pro práci a často Burešovou oslovují, že dostávají z toho hodně nové informace a to jen moderátorku těší.

Share