Velké plány Zagorové na prosinec: Co děla známá zpěvačka během pandemii

74letá zpěvačka Hana Zagorová zvítězila koronavirus. Léčbu měla náročnou, protože měla těžký průběh nemoci. Covid ji už netrápí a Zagorová svěřila, že momentálně připravuje svůj koncert, který odehraje v prosinci.

Zdroj: youtube.com

Nouzový stav byl už několikrát prodlouženy, ale zpěvačka stále doufá, že situace se zlepší. Svůj koncert by moc chtěla odehrát v pražské Lucerně 17.prosince, protože tak děla už každý rok.

Zdroj: youtube.com

Podle slov Hany, koncert v Lucerně je jediný, který zpěvačka nepřeložila. “Protože jsme si s panem producentem Lubošem Křížem řekli, že ji budeme držet zuby nehty do posledních dnů, než ji přeložíme,” napsala zpěvačka na svém Facebooku. Zagorová spolu s kolegy pracuje nad koncertem dál a doufá, že koncert proběhne a situace se v Česku uklidní.

Zdroj: youtube.com

PSALI JSME: „TAK JSEM VYZKOUŠEL, ŽE ZDRAVOTNICTVÍ U NÁS FUNGUJE“: CO SE STALO, ŽE ZPĚVAK ALEŠ BRICHTA MUSEL JET DO NEMOCNICE

PŘIPOMINAME: „AŤ SI DÁ STUDENÝ A MOKRÝ HÁDR NA HLAVU A ZŮSTANE V SOUKROMÍ“: PREZIDENT MILOŠ ZEMAN OSTŘE OHODNOTIL ZPĚVAKA DANIELA HŮLKU

Share