Velmi užitečná rada: Jak se zbavit i trvalých a starých skvrn na vašich věcech

Tady máte návod, který pomůže vyprat cokoliv!

Tento článek je skutečným nálezem pro každou dívku nebo ženu. Koneckonců, všichni jsme se museli více než jednou rozloučit s milovanou věcí kvůli jedné skvrně, kterou jsme nemohli vyprat. Ale dnes se to změní!

Díky tomuto článku se dozvíte o těchto neuvěřitelně užitečných radách, jak se zbavit různých skvrn na věcech. Pomohou udržet vaše věci čisté a užívat si je ještě dlouho.

Určitě jsi na sebe jednou hodil tučné maso nebo vylil šťávu. Kolik oblíbených věcí zničily těžké skvrny! Aby se to už neopakovalo, držte si návod, který vám pomůže vyprat cokoliv!

Jak odstranit skvrny z oblečení

Prostředek na mytí nádobí

Vychutnáváte si zmrzlinu, začíná se topit a najednou si všimnete skvrny na letních šatech. Žádný problém!

Skvrny z letního dezertu můžete odstranit následovně: namočte oblečení na 10 minut do studené vody, přidejte prostředek na mytí nádobí a poté vyperte jako obvykle.

Zdroj: promex.cz

Amoniak

Po odpočinku v přírodě, na našem oblečení můžeme najít jakékoliv skvrny! Mastná skvrna na oblečení vám určitě připomene nedávno konzumovaný kebab.

Pokud skvrna je čerstvá, můžete do tohoto místa vetřít trochu soli – sůl odmašťuje látku. Amoniak snadno zbaví vaše oblečení již starých nebo zaschlých skvrn.

Zdroj: besplatka.ua

Aspirin

Aspirin pomůže odstranit pot. Do sklenice teplé vody přidejte 4 drcené tablety. Navlhčete skvrny tímto roztokem a nechejte věc po dobu 2 hodin, poté vyperte jako obvykle.

Zdroj: ishki.net

Mléko

Pokud smícháte 1 litr mléka a 2 lžíci citronová šťáva, bude to vynikající nástroj, který odstraní skvrny z bobulí. Nechejte věci po dobu 2 hodin v tomto roztoku, poté opláchněte vodou.

Zdroj: youtube.com

Pěna na holení

Věčný problém žen je tónový krém na oblečení. Chcete-li odstranit skvrny doma, musíte na látku aplikovat krém na holení a nechat po dobu 20 minut. Pak stačí věc vyprat.

Zdroj: womanel.com

Dětské vlhké ubrousek

Stává se, že nevíte, kde se problém vzal a jak s ním správně bojovat. Zde je to, co je třeba udělat v tomto případě: zvažte znečištění, projděte ho kartáčem na oblečení a vyčistěte horní vrstvu nečistot. Poté otřete místo vlhkým ubrouskem. 30 ° C je optimální teplota vody pro praní skvrn neznámého původu.

Zdroj: alza.cz

Citronová šťáva

Tato přísada vám pomůže odstranit stopy malin, borůvek, hroznů a jiného ovoce i čokolády. Vytlačte šťávu z citronu, promíchejte s octem v poměru 1: 1. Směs naneste na skvrnu vatovým tamponem a jemně otřete.

Zdroj: nasehvezdy.cz

Ocet

Bílý ocet pomůže odstranit kečup. Proveďte následující manipulace: obraťte špinavé oblečení naruby a vypláchněte studenou vodou.

Nechejte 10 minut ve vodě s odstraňovačem skvrn, poté opláchněte. Skvrna zvlhne octem, pokud nezmizela, opakujte tento postup několikrát.

Zdroj: polish-shop.ch

Takové jednoduché tipy pro domácnost bude potřebovat každá žena v domácnosti! Osobně jsem pro sebe objevil úžasnou věc, která pomůže konečně zbavit se takových těžko odstranitelných skvrn od tonálního krému nebo jiné kosmetiky. Nevěděla jsem, co s nimi, ale jak se ukázalo, je to velmi jednoduché!

Share