Vendula Pizingerová se zúčastnila Show Jana Krause: Pověděla o porušování společenských zásad a výsledcích ultrazvuku

Prezidentka nadačního fondu Kapka naděje Vendula Pizingerová je se svým těhotenstvím evidentně spokojená, nyní si tuto životní etapu užívá. Je neustále veselá, často se usmívá a těší se na nového potomka. Jan Kraus ji nedávno pozval, aby přišla do jeho pořadu. Tam hovořila o bourání společenských zásad a také o tom, co se dozvěděla z výsledků ultrazvuku.

Vendula Pizingerová je úžasná žena, je jí už 48 let a je nyní v pátém měsíci těhotenství. Že je těhotná, se veřejnost dozvěděla až minulý měsíc.

Zdroj: Aha! – David Malík, Roman Souček

Během prvních několika měsíců nechtěla, aby někdo věděl, že brzy bude v její rodině nový člen. Zvláště toto dítě čeká její manžel, protože pro něj to bude první dítě.

Zdroj: Instagram

Nejen on ale čeká narození dítěte, také syn Venduly Pizingerové, kterého porodila se skladatelem Karlem Svobodou, čeká také sourozence. Celá rodina je z jejího těhotenství šťastná.

Zdroj: TV Prima

Jistě existují někteří velmi skeptičtí lidé, kteří říkají, že rodit téměř v 50 letech není dobrý nápad pro ženu.

Ale 48letá těhotná řekla, že si je dítě samo vybralo jako své rodiče, takže by to tak mělo být. Navíc Vendula teď vypadá skvěle, asi stejně jako před patnácti lety, kdy byla těhotná poprvé.

Zdroj: Instagram

Prezidentka nadačního fondu Kapka naděje přišla na Show Jana Krause. Přišla v krásných černých šatech.

Bylo vidět, že je šťastná, neustále se usmívala, usmíval se i Jan Kraus. Během pořadu prozradila, jak několikrát porušila společensky přijatá pravidla.

Zdroj: TV Prima

„Poprvé to bylo, když jsem si vzala o 33 let staršího chlapa. Muž a žena jsou rozdílní proto, aby spolu kooperovali a je jedno, kolik jim je“ řekla Vendula Pizingerová.

Zdroj: Instagram

Druhý údajný přestupek si asi myslela za to, že otěhotněla ve 48 letech, což je pro ženu velmi pozdní věk.

Rodit v tomto věku je trochu nebezpečné. To může způsobit komplikace při porodu, nebo to může poškodit zdraví ženy.

Autor: Michaela Feuereislová

Hovořili také o výsledcích ultrazvuku. Uvedla, že zatím neví, kdo to bude, zda chlapec, nebo dívka. Sama matka proto zatím zůstává v neznámém stavu.

Share