Veronika Kopřivová dala radu nové známé Jaromíra Jágra: „Člověk to musí ignorovat“ řekla Kopřivová

Jaromír Jágr je známý jako hokejová legenda a ve svých 48 letech ještě nikdy nebyl ženatý. Poslední jeho přítelkyní byla Veronika Kopřivová, s níž se před časem rozešel. Od té doby ho nikdo neviděl s žádnou ženou. Nedávno ho ale vyfotili společně s modelkou Dominikou B. v Špindlerově Mlýně.

Po této příležitosti se mnoho lidí zajímalo, kdo je tato dívka? Tato krásná brunetka je modelka a začala se jí věnovat, když jí bylo patnáct.

Zdroj: Martin Hykl, David Kundrát Czech News Center CNC, Profimedia.cz

Nyní je jí už 26 let a za svou kariéru objela mnoho zemí. Když se Dominika dozvěděla o humbuku v médiích, rozhodla se okamžitě smazat všechny své účty na sociálních sítích.

Zdroj: Instagram

V podobné situaci se někdy ocitla i bývalá přítelkyně Jaromíra Jágra Veronika Kopřivová. Novináři si mysleli, že by mohla mít nějaké rady pro novou přítelkyni hokejisty.

Zdroj: Právo / Vlastimil Vacek

Veronika Kopřivová odpověděla novinářům Super.cz. Svou odpověď začala tím, že neví, zda je to pravda, nebo jen spekulace v médiích.

Zdroj: Instagram

„Člověk to musí ignorovat, mít silnou osobnost a vedle sebe partnera, který je oporou“ odpověděla Veronika Kopřivová.

Přiznala, že pro ni zpočátku nebylo jednoduché randit s Jaromírem Jágrem, protože je opravdovou sportovní hvězdou a věnuje se mu hodně pozornosti.

Zdroj: Instagram

Podle svých slov na začátku bylo jí to těžké a smutné, ale pak si zvykla a začala ignorovat. Právě touto cestou prošla.

Veronika také odmítla komentovat novou přítelkyni svého bývalého partnera nebo jeho nový vztah.

Share