Veronika Kopřivová ukázala svůj nový luxusní byt: „Mýho kluka si samozřejmě beru s sebou,“ napsala modelka

Veronika Kopřivová zlepšuje kvalitu svého života, například investovala své peníze do nového bydlení. Čeká ji stěhování. Prozradila také své plány do budoucna a to, zda s ní bude žít její přítel Miroslav.

Veronika Kopřivová na svém Instagramu napsala, že je velmi šťastná, že si konečně koupila vlastní byt. Uvědomuje si za co pracovala tak dlouho.

Zdroj: Instagram

O tomto bytě už dlouho snila. Dodala, že vždy chtěla rozumně investovat peníze do bydlení a možná teď lituje, že tak neučinila dříve, i když „vše má asi svůj čas“.

Zdroj: Instagram

Veronika Kopřivová zveřejnila fotografii, kde stojí v prázdném bytě a v ruce drží klíč. Nyní jí zbývá práce na zařizování tohoto bytu.

Bývalá přítelkyně hokejové legendy Jaromíra Jágra slíbila svým fanouškům, jak se změní svůj byt. Samozřejmě bude také zveřejňovat fotky.

Zdroj: Instagram

Cenu bytu neuvedla, ale popsala, jaký přesně má byt a v jaké lokalitě se nachází. Portál Blesk spočítal, že byt 2кк o rozloze 55 metrů čtverečních s terasou 33 metrů čtverečních a parkovacím místem bude stát zhruba 7 milionů korun.

Zdroj: Instagram

„Mýho kluka si samozřejmě beru s sebou, už se těší, až vše bude montovat a stěhovat dle mých představ,“ řekla Veronika Kopřivová, že s ní bude bydlet její přítel Miroslav Dubovický.

Zdroj: Instagram

Modelka také uvedla, že v tomto bytě plánuje v příštích několika letech bydlet, pak možná bude tento byt pronajímat.

Řekla také, že se rozhodla sdílet tuto zprávu ne proto, aby se chlubila, ale z důvodu motivace. Popřála všem, aby věřili v sebe a pracovali na dosažení svých cílů a snů.

Zdroj: YouTube / Chyceno v síti

Možná za pár let už bude mít rodinu, takže bude potřebovat větší byt, ale zatím je předčasné o tom mluvit.

Share