Viktorie Hrazdílková z MasterChefa chytila kytici na svatbě své přítelkyně: Tradice říká, že její svatba by měla být příští

Viktorie Hrazdílková je jednou z nejlepších soutěžících letošního ročníku soutěže MasterChef. Soutěž ještě neskončila, takže nikdo nezná jméno vítěze, nicméně Viktorii si mnozí budou pamatovat jako soutěžící s krásným úsměvem. Na svých sociálních sítích také neustále všechny překvapuje, například svým štíhlým tělem, nebo tím, že se brzy vdá.

Letošní sezona MastersChef 2020 už měla skončit, koronavirus však všechny plány zničil. Kvůli tomu fanoušci přehlídky stále nevědí, kdo se stal vítězem.

Zdroj: Instagram

O tom vědí jen samotní finalisté, ale podle podepsané smlouvy o tom nemají právo mluvit. Pokud toto tajemství prozradí, čekají je velké pokuty, statisíce korun.

Zdroj: Instagram

Před časem Viktorie Hrazdílková všechny překvapila svými změnami ve vzhledu. Výrazně zhubla a oproti loňské sezoně vypadá velmi štíhle.

Před pár dny jela se svým partnerem Radimem Lipovčanem na svatbu ke své nejlepší kamarádce z gymplu.

Zdroj: Instagram

Viktorie prozradila, že se během svatby své kamarádky dobře bavila. Podle svých slov si to užila ještě víc než všichni ostatní hosté.

Zdroj: Instagram

Navíc se přiznala a pochlubila se, že to byla právě ona, kdo seznámil svou kamarádku se jejím již současným manželem.

Zdroj: Instagram

„Máma mě pověřila úkolem, ať jí vyfotím svatební kytici, já ji nejen vyfotila, ale dokonce ji i chytla“ řekla Viktorie Hrazdílková.

Zdroj: Instagram

Zveřejnila také několik fotografií ze svatby. Asi ani netušila, že se to stane, ale byla to ona, kdo chytila svatební kytici, kterou hodila nevěsta.

Zdroj: Instagram

Podle staré tradice by nyní měla být další svatba právě její. Nyní zbývá počkat na zásnuby a pak bude možné naplánovat svatbu.

Share