„Vše je tady naprosto v pohodě“: těhotná zpěvačka Markéta Konvičková (26) užívá baječnou dovolenou

Markéta Konvičková (26) se svým přítelem Reném vyrazila na dovolenou k moři do Chorvatska. Nezapomněli ani na svého čtyřnohého miláčka, kterého vzali na dovolenou s sebou.

Zdroj: extra.cz

Společně si tam užívají poloprázdných pláží. Fanouškům se pochlubila nádhernou fotkou s těhotenským bříškem, nad kterou se všichni rozplývají.

Zdroj: extra.cz

Aktuálně si s přítelem Reném dopřávají pohádkovou dovolenou v Chorvatsku. I když je Markéta těhotná, několikahodinovou cestu autem zvládla. „Cesta v pohodě. Nikde nikdo. Žádná auta, ani kolony. To je snad poprvé, kdy jsme nestáli na hranicích,“ pochvalovala si Konvičková.

Zdroj: extra.cz

Kde se ubytují, neřešili dopředu, protože přejíždějí z jednoho letoviska do druhého. Ubytování tedy řeší až na místě, a jak popsala Markéta, je to naprosto bez problémů. „Vše je tady naprosto v pohodě. Ubytování hledáme na místě a není problém,“ svěřila fanouškům Markéta. Markéta si zkrátka nemůže na nic stěžovat.

Zdroj: extra.cz

„Lidí tak akorát, moře je osvěžující, pláže poloprázdné, lidi usměvaví,“ popsala zpěvačka. Mimo jiné se také pochlubila opravdu nádhernou fotkou, kde je zachycené její krásně zakulacené bříško.

Share