“Všechny ty věci okolo mě poměrně stresují”: Peštová se vyjádřila o svých problémech

Populární modelka Daniela Peštová 14. října oslavila své 50. narozeniny, a rozhodla se vyjádřit o svých problémech a také o dnešní situaci, která se týká koronaviru.

Pro ni, globální epidemie je jako test, který modelka musí úspěšně vyplnit. “Narodila jsem se jako Woody Allen v sukních, jsem přesně ten typ postavy, jaké on hraje. Všude problém. Ale pracuji má tom, aby se ze mě stal pozitivní a optimistický nadeleny člověk,” řekla modelka slovenskému deníku Pravda.

Zdroj: instagram.com

Daniela Peštová muže být příkladem pro všechny. Žena, která je introvertem má obrovskou vůli a sílu. Kvůli nim zvládla vyjít na podium a podmanit celý svět.

Modelka všem tvrdí, že není extrovert, a nemá ráda mluvit s lidi, nemá ráda fotografování a také nemá ráda té červené koberci, se kterými se setkávala moc často kvůli své práci.

Zdroj: instagram.com

Ve dnešní době pandemii Peštová nemodeluje, kvůli tomu celý svůj čas věnuje svým dětem. A je vidět, že je to přesně to, co má moc ráda, a nakonec je šťastná. Také Daniela byla moc šťastná, protože mohla utíkat ze své náročné práci ke své rodině, kterou má moc ráda.

Zdroj: instagram.com

“Nejsem jen kuchařka, která denně vaří. Jsem i učitelka, mamina, trenér, kámoš, psycholog, rodinný animátor, sedím na několika židlích. A ještě hromosvod. A kadeřník,“ řekla modelka.

Ale denně sedět s rodinou Daniela nechce, kvůli tomu byla moc ráda, když ne nadlouho utíkali do moderního světa. Podle ni, všechno musí být v harmonii.

Zdroj: instagram.com

Share