„Všichni jsme si ho idealizovali, že byl pro nás největší dříč“: Basketbalová superstar Tomáš Satoranský se pustil do Jágra

Basketbalová superstar Tomáš Satoranský (28) je nejlépe placený sportovec země. Tvrdě ale opřel do Jaromíra Jágra, důvodem byla reklama na elektrokola.

Zdroj: evropa2.cz

Docela rychle u některých lidí ztrácí své reputace. Vyčítají mu zákulisní hry v českém hokeji a obchodní vazby na premiéra. Kritizovali ho v minulých měsících dokonce i někdejší hokejoví parťáci Hrdina a Hašek.

Zdroj: expres.cz

„Kdo z hvězd mě jako člověk zklamal? Doufám, že mě nebude hodně lidí nenávidět, ale řeknu to, jak to je: zklamal mě Jarda Jágr!“ uvedl baskeťák Tomáš Satoranský během rozhovoru na rádiu Expres. Na rozdíl od většiny Jágrových kritiků důvod měl ale zcela jiný, než politický.

Zdroj: evropa2.cz

„Všichni jsme si ho idealizovali, že byl pro nás největší dříč, a pak ten člověk dělá reklamu na elektrokola… Je to špatný, prostě pro mě skončil!“ řekl rozehrávač Chicaga. Jágra by si nejspíš představoval s výrobky na zdravou výživu či posilovacími stroji, nikoli na elektrokolo.

Zdroj: expres.cz

Superstar Satoranský nečekaně tvrdě zajel do ikony, s níž posledních třicet let dýchal celý národ. „Doufám, že nás Jarda neposlouchá a nebude mi ještě psát,“ usmál se Satoranský. „Musím říci, že to fakt nemá zapotřebí.“

Share