Všichni kolem se nepřibližovali k její dceři: maminka přišla na způsob, jak zachránit své dítě

Mnohokrát jsme slyšeli, jak úžasný může být mateřský instinkt. A na co jsou někdy matky připraveny pro pohodlí a štěstí svých dětí. Taková péče je naprosto zdůvodněná a pomáhá chránit dítě před možnými nebezpečími.

Ashley Nadi zbožňuje svou dceru Charlie. Rodina žije v Arizoně a je naprosto šťastná, s výjimkou jednoho problému – lékaři diagnostikovali její dceři psoriázu. Toto nepřenosné autoimunitní onemocnění se v různém věku projevuje u stovek milionů lidí po celém světě.

Zdroj: findimindi.ru

Psoriáza se může vyvinout kvůli různým problémům, včetně stresu a špatné stravy.

Ve skutečnosti toto onemocnění a jeho výskyt nebyly plně studovány, takže nebude možné důkladně vysvětlit jeho původ. Je známo jistě – psoriáza je prakticky nevyléčitelná a pro ostatní také zcela bezpečná.

Navenek se onemocnění projevuje ve formě znatelných kožních vyrážek a jizev.

Zdroj: findimindi.ru

V průběhu let našla Ashley způsob, jak snížit počet vyrážek pomocí přísné diety. Žena uvedla, že musí z jídelníčku dítěte vyloučit potraviny obsahující lepek a laktózu.

Onemocnění se však někdy projevuje, což se stává důvodem urážlivé reakce ostatních. Lidé na ulicí se dívají na dívku s lítostí, obcházejí ji. Matky dalších dětí berou své děti od Charlie.

Zdroj: findimindi.ru

Dívka je velmi společenská a veselá, nechápe, proč na ni ostatní reagují s odporem. Žádná matka nemohla takový postoj klidně pozorovat.

Ashley proto přišla na způsob, jak lidem ukázat, že nemoc její dcery pro ně nepředstavuje žádné nebezpečí.

Zdroj: findimindi.ru

Jakmile si Nadi všimne postranních pohledů kolem sebe, ihned pohladí Charlie po tváři a políbí ji na tvář. Žena tedy ukazuje, že se není čeho bát a vyrážka není nakažlivá pro ostatní.

„Myslím, že Charlie je krásná. Neskrývám jí za oblečením, neoblíkám na ní mikiny nebo kalhoty, abych zakryla vyrážky. Neliší se od ostatních, Charlie je dobrá a veselá dívka,“ říká žena.

Zdroj: findimindi.ru

Nyní se sbírají finanční prostředky na léčbu dítěte. Uživatelé sociálních sítí každý den přispívají k budoucnosti dívky.

Share