Výběr módních triků pro dekoraci bytu v příštím roce: Jak z bytu udělat útulný prostor pro život a relaxaci

Pokud interiér již dávno ztratil svůj lesk a vypadá trochu ošuntělý, pak je čas něco změnit. Pro ty, kteří v příštím roce 2020 provedou opravy, připravili redaktoři výběr módních triků pro dekoraci bytu v příštím roce.

Zkušení odborníci vám řeknou, jaké trendy vsadit dnes, aby domácí prostředí zůstalo relevantní po dlouhou dobu.

Hlavním trendem v designu interiéru do roku 2020 je personalizace. Je čas odejít od kánonů a začít se vyjadřovat a svou individualitu v interiéru, nábytku, doplňcích.

Design domu je v módě podle způsobu života, útulnost a osobní pohodlí jsou ve velké úctě.

Péče o životní prostředí dnes není jen móda, ale nutnost. A samozřejmě, žádná sféra lidského života se neobejde bez vlivu udržitelného rozvoje. Design interiéru není výjimkou!

Do domácího prostředí se aktivně zavádějí přírodní prvky: od tradičního dřeva a kamene až po experimenty s materiály, které mnozí považují za odpad. Průmysloví návrháři rádi znovu používají plasty.

Mezi módní kontrastní řešení, která dominují stylovému interiéru roku 2020 , patří bílé a hnědé barvy, které postupně nahrazují tmavé tóny, které byly v posledních letech populární.

Pokoje v karamelových barvách vypadají vizuálně teplé a pohodlné. Pokud do interiéru přidáte bílou povrchovou úpravu, vzniká úžasná harmonie.

Designéři se již nesnažili kombinovat prostor všech pokojů a přeměnit byt, byť malý, v studio. Dnes je inteligentní územní plánování v módě.

Pokud je zeď zbořena, je na jejím místě instalována skleněná konstrukce, která může být pokryta těžkou oponou.

Stejná myšlenka může být realizována v šatně, pokud to není upraveno rozvržením, ale oblast ložnice vám ji umožňuje uspořádat.

Při výběru různých barev pro výzdobu interiéru stojí za zapamatování si bohatství přírodních odstínů. Ani podzimní listí není úplně stejné! Hladké tónové přechody – kreativní řešení pro jakýkoli domov.

Pokud dříve na vrcholu popularity byl lakonický skandinávský design, v nadcházejících letech, italská estetika slibuje nastavit tón domova.

Spoléháme tedy na bohaté textury, komplexní barvy, nepřítomnost ostrých rohů a zbytečné zdobení: nábytek a dekorace v italštině – samotný dekor.

Místnost bude naplněna světlem a vzduchem množstvím průhledného skla , které se nepostradatelně zvedlo na vrchol popularity.

Z tohoto materiálu, vybírajícího speciální trvanlivé doplňky, vytvářejí nejen lampy, nádobí, vázy, ale také vnitřní přepážky, police a stojany.

Dalším trendem v interiéru je hmatatelnost. Designéři věnují tolik pozornosti měkkým tkaninám a jiným materiálům, kterých se chtějí dotknout. V módě je všechno přirozené, v blízkosti přírody.

Jako látka na prvním místě samet, semiš. Multifunkční lehký textil, který si můžete vzít s sebou. Ve výzdobě je spousta strapců a štětců.

Rovněž stojí za to věnovat větší pozornost koberci jako přízvuk, často i jako umělecký předmět.

Stále živé rostliny jsou v módě – vertikální a závěsné zelené zahrady nebo uspořádané do běžných květináčů. Není divu, že zelená barva v výzdobě se nazývá jedním z vrcholů roku.

REDAKČNÍ RADA

Navrhuji také, abyste zjistili, jaká konstrukční rozhodnutí přestanou být v nadcházejícím roce relevantní . Nezapomeňte se podívat na tento výběr antitrendů, abyste věděli, jaké techniky byste ve svém interiéru neměli implementovat.

Dům je místem, kde žije útulnost. Bez ohledu na to, co to scenérie rámovala, hlavní věc je, že je dobrá pro každého, kdo zde žije, a ne pro abstraktní módní návrhářku.

Share